Hr. Králové – Plzeň 4:3 (kon.) | Letohrad – Kladno 3:4 (po s.n.)
3:4 (2:1, 0:0, 1:2)
HBC Kladno
cz Nedeľa 06.11.2011, 11:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Krásný slunečný den z Letohradu. Za zhruba hodinku nám tu začne zápas 13. kola Tipgames extraligy hokejbalu mezi domácím Letohradem a hosty z Kladna.

Letohrad včera hrál doma s Plzní a nakonec doslova vydřel samostatná střílení, když v poslední minutě na 2:2 srovnal Lux. V nájezdech ale neuspěl a připsal si tak pouze bod.

Kladno přijelo v malém počtu hráčů a včera v Hradci Králové prohrálo takřka fotbalovým výsledkem 1:0.

SK OEZ Testa Letohrad: Šimara (Janoušek) - Kubíček, Janďourek, Rybka, Malík, Friml "C", Grund, Lux, Minařík, Kormunda, Ondráček, Halbrštát, Proztner, Košťál, Večerník, Paukrt, Rail

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Tvarůžek O.) - Kudela, Dědič, Kouba, Soukup, Čermák, Hnízdil D., Štěpáník, Ogurčák "C", Nosek, Šíma R., Tvarůžek M., Šíma J.

Rozhodčí: Gráca, Diblík

Letohrad se už rozcvičuje na hrací ploše. Za Letohrad dnes po dlouhé době nastoupí také Roman Ondráček a dnes také budou hrát dorostenci, kteří včera hráli v Kladně a zvítězili na nájezdy.

K rozcvičce přichází také hosté, kteří jsou dnes pouze ve 12ti lidech.

Za malou chvíli se začne, Letohrad už nastupuje na střídačku.

Do začátku zbývají tři minuty, Kladno už také přichází.

00:01

00:13
    Do prvního útoku se hnali Kladenští, první střelu vyslal kladenský Štěpáník. Vzápětí na kruhu zůstává ležet Kormunda, nakonec se ale zvedá a odchází na střídačku.

00:48
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Po kombinaci Ondráčka a Halbrštáta první střelu Letohradu v gól přetavil JAROMÍR PROTZNER - 1:0. Asistence: David Halbrštát, Roman Ondráček.

02:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen kladenský Martin Tvarůžek.

03:39
    Letohradští ale zatím pouze kombinují a ke střele a ani do pásma se nedostávají.

04:18
    Trest Tvarůžka končí, Kladno se opět žene do útoku.

05:33
    Dvě tutovky spálil kladenský Nosek, když nejprve trefil na poslední chvíli nastavenou lapačku Šimary a poté na něj zívalo odkrytý růžek letohradské branky.

06:24
    Protzner měl další šanci, nakonec se ale k zakončení pořádně nedostal.

08:00
    Kladenští jsou aktivnější, Letohrad zatím jen brání a hrozí z brejků, které se ale nedaří. Teď střílel Kouba, Šimara chytá.

09:31
    Za faul loktem je vyloučen letohradský Leoš Janďourek, Kladno hraje přesilovku.

10:56
    Kladno právě vstřelilo branku!

Po střele Dědiče se míček odrazil od mantinelu přímo na hokejku PETRA OGURČÁKA a ten se nemýlil - 1:1. Asistence: Michal Dědič.

12:17
    Za podražení je vyloučen kladenský Tomáš Kudela.

14:19

Letohrad vede 2:1 po třetí dorážce JIŘÍHO KOŠŤÁLA. Bez asistence.

15:00

Po první třetině Letohrad vede 2:1. Střely za první třetinu jsou 2:12, Letohrad málo střílí a obě dvě své střely zužitkoval.

Další třetina začne přibližně v 11:38.

15:01

16:01
    Před kladenskou brankou se pokoušel prosadit Ondráček, ani nadvakrát ale Jirotku nepřekonal.

16:24
    Teď zvonila tyčka letohradské branky, Šimara ale chytá.

17:41
    Za podražení je vyloučen hostující kapitán Petr Ogurčák.

20:26
    Do útoku se hnal Lux, svou akci ale nedokončil. Vzápětí na druhé straně útočí Hnízdil a Štěpáník, Šimara je ale též bezchybný.

22:47
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Jiří Košťál.

25:26
    Letohradší oslabení ustáli bez ztráty kytičky, Košťál je zpátky ve hře.

26:33
    Svižnou střelu na Šimaru vyslal Hnízdil, ten vyráží betonem ...

28:52
    Další nebezpečná situace pro Šimaru, který nakonec míček po střele jednoho ze soupeřových hráčů skrývá do své lapačky.

29:05
    Za hákování je vyloučen domácí Jan Malík.

29:28
    Krásný zákrok Šimary - dělovku Dědiče od modré ladným obloukem vychytal do své lapačky.

30:00

Po druhé třetině Letohrad vede stále 2:1, střely za druhou třetinu jsou 10:14.

Další třetina začne přibližně v 12:17.

30:01

31:06
    Trest Malíka končí, současně se Letohradští dostávají před kladenskou branku.

32:43
    Hnízdilova střela opět rozezvonila konstrukci letohradské branky.

33:04
    Na trestnou odchází kladenský Čermák, který dostává dvě minuty za nehezky vypadající faul na Paukrta.

33:33
    Po souhře Luxe a Frimla se k míčku dostal Minařík, který však pálil pouze do brankáře.

34:17

Po nahrávce Malíka svojí pověstnou dělovkou od červené propálil vše, co mu stálo v cestě, TOMÁŠ KUBÍČEK - 3:1. Asistence: Jan Malík.

37:06

Po souhře Štěpáníka a Hnízdila se za záda Šimary trefil PETR OGURČÁK - 3:2. Asistence: Daniel Hnízdil, Radim Štěpáník.

37:30
    Odbila poloviny třetiny a brankáři si mění strany.

38:41
    Za podražení je vyloučen letohradský Jaromír Protzner. Kladno hraje přesilovku.

39:22
    Po střele jednoho z kladenských obránců míček zůstává pd Šimarovým betonem.

40:50
    Protzner je zpátky ve hře a ta se teď přestěhovala před kladenského brankáře.

41:15
    Protzner sám v samostatném nájezdu neuspěl!

43:01
    Do konce zbývají dvě minuty a hra je velice uspěchaná, zběsile se přelévá ze strany na stranu.

43:01
    Oddechový čas pro hosty.

43:18
    Do lapačky kladenského brankáře se trefil Košťál, brankář rozehrává.

44:04
    Kladenští dostali míček za brankovou čáru, ale až po písknutí rozhodčího. Stav je stále 3:2.

44:06

Hnízdil vyhrál buly a TOMÁŠ KUDELA překvapil Šimaru - 3:3. Asistence: Daniel Hnízdil.

45:00

Po třetí třetině je stav 3:3 a budou následovat nájezdy. Střely ve třetí třetině byly 4:12, celkově 16:38. Nájezdy začnou za malou chvíli.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první jede kladenský Daniel Nosek - nedal.

Za Letohrad nastupuje talentovaný dorostenec David Halbrštát - gólman mu míček vypíchl - nedává.

Za Kladno se připravil Daniel Hnízdil - a Šimaru překonává!

Za Letohrad Ondřej Lux - nedává.

Kapitán Petr Ogurčák jako třetí za Kladno gól nedává.

Poslední Jiří Košťál za domácí nedává a Kladno tak vítězí.

45:00

Bod navíc za vyhrané samostatné nájezdy si připisuje Kladno, když se jako jediný trefil DANIEL HNÍZDIL.

Konec zápasu. (12:53:16)

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 1. Protzner (Halbrštát, Ondráček), 15. Košťál, 35. Kubíček (Malík) - 11. Ogurčák (Dědič), 38. Ogurčák (Hnízdil, Štěpáník), 45. Kudela (Hnízdil), 45. Hnízdil

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Kubíček, Janďourek, Rybka, Malík, Friml "C", Grund, Lux, Minařík, Kormunda, Ondráček, Halbrštát, Proztner, Košťál, Večerník, Paukrt, Rail
    HBC Kladno: Jirotka (Tvarůžek O.) - Kudela, Dědič, Kouba, Soukup, Čermák, Hnízdil D., Štěpáník, Ogurčák "C", Nosek, Šíma R., Tvarůžek M., Šíma J.

Rozhodca: Gráca, Diblík