cz Nedeľa 06.11.2011, 11:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Bod navíc za vyhrané samostatné nájezdy si připisuje Kladno, když se jako jediný trefil DANIEL HNÍZDIL.

Poslední Jiří Košťál za domácí nedává a Kladno tak vítězí.

Kapitán Petr Ogurčák jako třetí za Kladno gól nedává.

Za Letohrad Ondřej Lux - nedává.

Za Kladno se připravil Daniel Hnízdil - a Šimaru překonává!

Za Letohrad nastupuje talentovaný dorostenec David Halbrštát - gólman mu míček vypíchl - nedává.

Jako první jede kladenský Daniel Nosek - nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Po třetí třetině je stav 3:3 a budou následovat nájezdy. Střely ve třetí třetině byly 4:12, celkově 16:38. Nájezdy začnou za malou chvíli.

45:00

44:06

Hnízdil vyhrál buly a TOMÁŠ KUDELA překvapil Šimaru - 3:3. Asistence: Daniel Hnízdil.

44:04
    Kladenští dostali míček za brankovou čáru, ale až po písknutí rozhodčího. Stav je stále 3:2.

43:18
    Do lapačky kladenského brankáře se trefil Košťál, brankář rozehrává.

43:01
    Oddechový čas pro hosty.

43:01
    Do konce zbývají dvě minuty a hra je velice uspěchaná, zběsile se přelévá ze strany na stranu.

41:15
    Protzner sám v samostatném nájezdu neuspěl!

40:50
    Protzner je zpátky ve hře a ta se teď přestěhovala před kladenského brankáře.

39:22
    Po střele jednoho z kladenských obránců míček zůstává pd Šimarovým betonem.

38:41
    Za podražení je vyloučen letohradský Jaromír Protzner. Kladno hraje přesilovku.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 1. Protzner (Halbrštát, Ondráček), 15. Košťál, 35. Kubíček (Malík) - 11. Ogurčák (Dědič), 38. Ogurčák (Hnízdil, Štěpáník), 45. Kudela (Hnízdil), 45. Hnízdil

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Kubíček, Janďourek, Rybka, Malík, Friml "C", Grund, Lux, Minařík, Kormunda, Ondráček, Halbrštát, Proztner, Košťál, Večerník, Paukrt, Rail
    HBC Kladno: Jirotka (Tvarůžek O.) - Kudela, Dědič, Kouba, Soukup, Čermák, Hnízdil D., Štěpáník, Ogurčák "C", Nosek, Šíma R., Tvarůžek M., Šíma J.

Rozhodca: Gráca, Diblík