Nitra – Senica 0:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Trnava 0:1 (kon.)
Košice – Prešov 1:0 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 2:0 (kon.)
MFK Košice
1:0 (0:0)
FC TATRAN Prešov
Sobota 17.09.2011, 17:30 • Lokomotíva Košice • Corgoň liga

Koniec zápasu. (19:17:48)

90+
    Taktické striedanie domácich, ktorí smerujú k prvému domácemu víťazstvu. Hostia neprelomili košickú kliatbu

90+
    Prepáčte výpadok spôsobený problémami s pripojením, v záverečných piatich minútach sa domáci vďaka vabanku Prešova dostali viackrát do dobrých šancí, víťazstvo nepoistili. Rozhodcovia nadstavujú tri minúty

85
    Hostia vsádzajú všetko na jednu kartu, do hry ide namiesto Farbáka Guba, streidajú aj domáci, Škutku nahrádza Matič

75
    Čep zle trafil hlavou vysokú loptu a takmer poslal do gólovky Škutku. Diviš bol pri lopte skôr

74
    Mackov dobrý center si po teči Čepa jeden z Košičanov kopol takmer do vlastnej bránky

73
    Iniciatívu prevzali hostia, zahrávajú roh

70
    Zbytočný faul Kavku , priamy kop hostí z nebezpečnej vzdialenosti, Mackov pokus končí v múre

58
    Peknú akciu domácich ukončil nepresný center Tótha. Košičania sa teraz do svojho súpera zahryzli

55
    Dve dobré strely domácich, najprv Viazankova vypadla Divišovi z ruky a čep odpratal loptu na roh, vzápätí odrazenú loptu posielal smerom na Diviša Kuzma, lopta letela tesne vedľa

54
    Hostia posilňujú útok, prichádza Žúrek namiesto Liptáka

53
    Košice dali gól! Pačinda jedenástku bezpečne premieňa. Domáci sa zaslúžene ujímajú vedenia

53
    Farbák netrafil loptu hlavou, ale rukou, pokutový kop a žltá karta pre stopéra hostí