SK
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Homepage
Hokej
Futbal
Florbal
Hádzaná
Tenis
Basketbal
Hokejbal
Ďalšie
TV Program
Reklama
Reklama
Všetko podľa športu
Chronologicky
20190813
Utorok 13. 8. 2019
Nasledujúci deň
Kalendár
Predchádzajúci deň
10:12
de Bakker – Pavlásek
(Challenger Meerbusch)
(1)
0:2
6:7
3
3:6
0
-
0
koniec
1
2
(6:7 (3), 3:6)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
15:00
Vladivostok – Znojmo
(Memoriál Zbyňka Kusého)
4:1
(3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
7.3
Remíza:
7.3
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
po s.n. (1:0)
(
60'
)
viac
16:00
Česko – Kypr
(ME do 16 rokov - muži (divízia B))
(B)
84:66
(25:11, 45:30, 72:47)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
40'
)
viac
16:09
Šátral – Karacev
(Challenger Meerbusch)
(2)
1:2
6:4
1:6
2:6
0
-
0
koniec
1
2
(6:4, 1:6, 2:6)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
17:00
Lipany – Žilina
(Slovnaft cup)
(2)
0:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
13.5
Remíza:
13.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+3
)
viac
17:00
Třinec – Kometa Brno
(Prípravný zápas)
5:2
(1:1, 3:0, 1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.3
Remíza:
4.3
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
17:00
Olomouc – Trenčín
(Prípravný zápas)
6:3
(1:0, 3:1, 2:2 - 2:0 - 1:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
5.0
Remíza:
5.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
41'
)
viac
17:00
Veľký Lapáš – Nitra
(Slovnaft cup)
(2)
2:7
(1:4)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
17:00
Nové Mesto n/V – Dubnica
(Slovnaft cup)
(2)
2:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
17:00
Stráňavy – Martin
(Slovnaft cup)
(2)
0:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
17:14
Siniaková – Vekić
(WTA Cincinnati)
(1)
0:2
4:6
3:6
0
-
0
koniec
1
2
(4:6, 3:6)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
17:30
Chomutov – Litoměřice
(Prípravný zápas)
3:2
(2:0, 1:1, 0:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.5
Remíza:
4.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
59'
)
viac
17:30
Kladno – Mladá Boleslav
(Prípravný zápas)
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.6
Remíza:
4.6
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Jihlava – Prostějov
(Prípravný zápas)
6:0
(1:0, 2:0, 3:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.8
Remíza:
4.8
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Zlín – Slavia
(Zubr Cup)
3:2
(1:0, 0:0, 2:2)
0
Výhra:
0
Stavte si na
5.4
Remíza:
5.4
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Frýdek-M. – Havířov
(Prípravný zápas)
2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.5
Remíza:
4.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Kalju – Dudelange
(EL (predkolá))
(3P, 1.z. 1:3)
0:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.72
Remíza:
3.72
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+2
)
viac
18:00
K. Vary – Novosibirsk
(Prípravný zápas)
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
5.1
Remíza:
5.1
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Martin – Lipt. Mikuláš
(Prípravný zápas)
1:3
(0:2, 0:1, 1:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.5
Remíza:
4.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Michalovce – Linz
(Prípravný zápas)
4:3
(0:1, 0:1, 3:1 - -:-)
0
Výhra:
0
Stavte si na
5.0
Remíza:
5.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
61'
)
viac
18:00
Přerov – Vsetín
(Zubr Cup)
1:3
(0:0, 0:2, 1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.5
Remíza:
4.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Val. Meziříčí – Dubnica
(Prípravný zápas)
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
18:00
Havlíčkův Brod – Kolín
(Prípravný zápas)
7:5
(3:0, 3:2, 1:3)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
po s.n. (3:2)
(
60'
)
viac
18:00
Nový Jičín – Opava
(Prípravný zápas)
1:5
(1:2, 0:1, 0:2)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
106'
)
viac
18:30
Karabach – APOEL
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 2:1)
0:2
(0:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.42
Remíza:
3.42
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+5
)
viac
18:30
Nemecko – Česko
(Turnaj piatich krajín (U17))
2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
60'
)
viac
19:00
Rosenborg – Maribor
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 3:1)
3:1
(0:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.44
Remíza:
4.44
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+3
)
viac
19:00
Pardubice – Hradec Králové
(Memoriál Zbyňka Kusého)
7:2
(4:0, 0:1, 3:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.5
Remíza:
4.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
po s.n. (2:1)
(
60'
)
viac
19:30
D.Kyjev – Brugge
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 0:1)
3:3
(1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.44
Remíza:
3.44
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+6
)
viac
19:30
Nitra – Ženeva
(Prípravný zápas)
1:6
(0:0, 1:2, 0:4)
0
Výhra:
0
Stavte si na
5.5
Remíza:
5.5
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
59'
)
viac
20:00
Kodaň – CZ Belehrad
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 1:1)
1:1
(1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.26
Remíza:
3.26
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec po penal. (6:7)
(
120+1
)
viac
20:00
Ferencvároš – D. Záhreb
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 1:1)
0:4
(0:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.55
Remíza:
3.55
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+2
)
viac
20:30
Linz – Bazilej
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 2:1)
3:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.59
Remíza:
3.59
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+5
)
viac
20:30
Olympiakos – Başakşehir
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 1:0)
2:0
(0:0)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.93
Remíza:
3.93
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+2
)
viac
20:30
Amsterdam – Solún
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 2:2)
3:2
(1:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
6.65
Remíza:
6.65
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+5
)
viac
20:45
Celtic – Kluž
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 1:1)
3:4
(0:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.84
Remíza:
3.84
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+6
)
viac
20:45
Linfield – Sutjeska
(EL (predkolá))
(3P, 1.z. 2:1)
3:2
(2:1)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.51
Remíza:
3.51
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+3
)
viac
21:00
Porto – FK Krasnodar
(Liga majstrov (predkolá))
(3P, 1.z. 1:0)
2:3
(0:3)
0
Výhra:
0
Stavte si na
4.19
Remíza:
4.19
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+6
)
viac
21:00
Dundalk – Slovan Bratislava
(EL (predkolá))
(3P, 1.z. 0:1)
1:3
(0:2)
0
Výhra:
0
Stavte si na
3.17
Remíza:
3.17
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
90+6
)
viac
23:28
Strýcová – Kasatkinová
(WTA Cincinnati)
(1)
0:2
4:6
6:7
9
0
-
0
koniec
1
2
(4:6, 6:7 (9))
0
Výhra:
0
Stavte si na
0.0
Remíza:
0.0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
viac
Hlavní stránka
|
Chcete tu reklamu?
|
Kontakt
|