0:3
24:26
20:25
23:25
Češky zůstávají v kvalifikaci na evropský šampionát stoprocentní i po druhém utkání, ve Finsku zvítězily 3:0 na sety.

Klíčový byl hned první set, v němž si domácí volejbalistky vypracovaly pět setbolů, jenže touto porcí pohrdly a Češky sedmi body v řadě dokonale překlopily misky vah na svou stranu. Ve druhém setu si svěřenkyně kouče Athanasopulos v úvodu vytvořily mírný náskok, který udržovaly až do koncovky, sadu získaly rozdílem pěti bodů. Zdánlivě jasně se zprvu vyvíjel třetí set, v němž Česko v jednu chvíli vedlo 19:13, jenže pak polevilo v koncentraci, naopak Finky ucítily šanci. Za stavu 23:23 ovšem Finka zkazila podání, načež české volejbalistky útokem Gabriely Orvošové využily hned první mečbol.

Třetí skupinové klání čeká Češky v sobotu 27. srpna, kdy se utkají s Černou Horou, Finsko se tentýž den střetne s Islandem.