25:19
28:30
25:16
25:17
Štvrtý set sa skončil. Českí volejbalisti boli dnes lepší a vybojovali si prvé víťazstvo na európskom šampionáte. Nevyšlo im akurát druhé dejstvo, ktoré prehrali v dramatickej koncovke. Inak na palubovke dominovali a ukázali väčšiu kvalitu ako Slováci.
2:0
21:14
24:22
České dvojky se prezentovaly ve včerejších zápasech v základní skupině pohledným volejbalem, přímý postup do čtvrtfinále jim unikl jen o několik bodů. Dnes však po nevydařeném výkonu na turnaji končí.

Úvodní sada se českému páru vůbec nevydařila. Od úvodu české dvojky ztrácely a ztrátu se jim již stáhnout nepodařilo. Druhá sada byla o poznání vyrovnanější, Češky však v samém závěru neproměnily dva setboly a s turnajem se loučí. Švýcarky dnes trápily servisem především Kristýnu Kolocovou, která se poté nepoprala dobře a následným útokem a toho soupeřky využívaly.

Švýcarský pár postupuje do odpoledního čtvrtfinále, ve kterém změří síly s kanadskou dvojicí Pavanová, Humananová-Paredesová.
1:2
18:21
21:13
9:15
Barbora Hermannová s Markétou Slukovou postupují do čtvrtfinále World Tour Finals po vítězství nad americkou dvojicí Rossová, Sweatová.

Češky vstoupily do zápasu ve velkém stylu, rychle se dostaly do vedení 7:2, poté se ale Američanky dotáhly i na rozdíl jednoho bodu. Do vedení se však ani jednou nedostaly a první sada šla tak na konto českých jedniček. Ve druhém setu to byla dominance zámořského celku, Češky se k ničemu nedostaly a po zásluze musely do třetí sady. Začátek rozhodujícího dějství byl hodně vyrovnaný, ale poté přišla série na podání Markéty Slukové a ta rozhodla. Američanky již nedokázala české vedení dotáhnout a na turnaji tak končí.

České jedničky si zahrají ještě dnes v 16:00 o semifinále s brazilskou dvojicí Agatha, Duda.
2:0
21:16
21:16
Brazilská dvojice oplácí Češkám prohru z osmifinále nedávaného mistrovství světa a postupuje po dvou setech do semifinále World Tour Finals. Na české jedničky zbývá dělené páté místo.

Hermannová se Slukovou od úvodu první sady ztrácely. Brazilky si vytvořily čtyřbodový náskok a ten dotáhly až do konce prvního dějství. Ve druhé setu vedly do poloviny setu české reprezentantky, ale postupem času se začaly opět prosazovat brazilské hráčky obranou, nedělaly zbytečné chyby a koncovka již byla jasně v režii Jihoameričanek.

Agatha s Dudou si zahrají ještě dnes ve 21:00 semifinále s vítězkami zápasu Larissa, Talita – Laboureurová, Sudeová.