3:0
:
:
:
Stretnutie sa práve skončilo! Nemecko vyhralo veľmi jednoznačne keď ani v jednom sete nedovolilo svojmu súperovi uhrať viac ako 16 bodov. Tunisko tak už bez šance na postup. No Nemcom by postup ujisť nemal. Ďakujem za pozornosť, prajem pekný deň.
0:3
:
:
:
:
:
Poliaci potvrdili úlohu veľkého favorita v tomto zápase a podľa očakávania vyhrali hladko v 3setoch. Lúčim sa s Vami a prajem pekný deň.
2:3
:
:
:
:
Máme za sebou nádherný zápas. Najprv boli lepším mužstvom Austrálčania, ale potom sa favoriti z Apeninského polostrova prebudili a ukázali, že volejbal hrať vedia. Získavajú tak plný počet bodov. Ďakujem za pozornosť. Prajem príjemný olympijský deň.
2:2
:
:
:
:
:
A čo dodať na záver ? . Kto neuvidí ten neuverí. Američania s prehľadom vyhrali prvé dva sety. Dokonca mali pekný náskok aj v treťom. Boli na koni a za stavu 23:24 mali mečbol. Od tej chvíle ako keby sme vydeli na palubovke iné mužstvo. Ale nie to Americké ale naopak to Ruské. Po tom čo sa im podarilo odviatiť mečbal a získať tretí set bola celé mužstvo ako znovuzrodené. Viac si verilo a nepoznalo stratenú loptu. Od tej chvíle to bolo iba Ruské predstavenie až do konca zápasu. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte krásny a ničím nerušený športový večer.