3:0
25:19
25:22
25:19
Zenit Petrohrad zvládl i čtvrtý zápas v základní skupině Ligy mistrů! V domácím prostředí si poradil se slovinským mistrem 3:0 na sety.

Petrohradští volejbalisté si v úvodním setu vytvořili klíčový náskok až v samotném závěru. Lublaň držela s favoritem krok až do stavu 16:16, následně se ale Rusové odtrhli od soupeře a první set už dohráli do vítězného konce. Také druhá sada byla dlouho vyrovnaná, slovinský tým dokonce vedl ještě 19:18, ale samotnou koncovku si pohlídali domácí. Ve třetím setu už bylo znát, kdo je na palubovce pánem. Tým vedení univerzálem György Grozerem diktoval tempo hry a jasně si došel pro tři body do tabulky.
3:1
22:25
26:24
25:21
25:22
Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
3:0
25:16
25:18
25:14
Trojnásobní medailisté Ligy mistrů z posledních tří let s přehledem porazili českého mistra 3:0 a zůstávají v čele skupiny B beze ztráty setu, naopak Karlovarsko na svůj první vyhraný set v soutěži stále čeká, šanci bude mít ještě ve dvou domácích zápasech proti Kedzierzynu a Modeně.

Hráčem zápasu je vyhlášen Yoandy Leal, utkání sledovalo 3 279 diváků.