25:12
23:25
25:22
25:21
Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního odpoledne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
36:38
Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
25:19
Favorité z Perugie přehráli ve třech setech hostující Tours a zůstávají v základní skupině E bez ztraceného bodu, zároveň mají jistý postup do vyřazovací fáze!

Italský velkoklub od samého začátku diktoval tempo zápasu. Francouzské Tours se drželo v úvodním setu v kontaktu jen do stavu 8:9, následně se domácí nadechli k náporu a vypracovali si klíčové vedení o pět bodů, které dotáhli až do konce úvodního dějství. Po změně stran se situaci opakovala, Perugia odskočila do vedení 9:5 a následně už jen s klidem ztrátovala až do koncovky. Třetí set měl velmi podobný průběh, ve střední části se podařilo Perugii zatlačit hosty. V jasném vedení si poté dovolil domácí trenér Lorenze Bernardi obměnit téměř celou základní šestici. Do hry se tak dostal americký nahrávač Jonah Seif nebo Sjoerd Hoogendoorn z Nizozemska na postu univerzála.