1:2
7:60
2:6
3:6
Máme za sebou dnešní zápas, ve kterém vítězí Karolína Muchová 2:1 na sety (6:7 6:2 6:3). Byla to velmi napínavá bitva, která trvala přes dvě a půl hodiny. Úvodní sada byla nejvyrovnanější a tam zvítězila v závěrečném tie-breaku německá tenistka 7:0. Ve druhém setu se už Muchová více dostala do hry a zvítězila 6:2. Závěrečný třetí set si již česká tenistka pohlídala a vyhrála 6:3. V příštím kole se Karolína Muchová utká s vítězkou duelu Sharmaová a Tomljanovičová.
0:2
4:6
2:6
Jiří Veselý (264.) vstoupil do antukového challengeru v nizozemském Amersfoortu cenným skalpem favorizovaného Huga Delliena (140.). Bolivijského tenistu, jenž plnil na akci roli pátého nejvýše nasazeného hráče, porazil v odloženém utkání prvního kola bez ztráty podání 6:4 a 6:2. O výsledku úvodního dějství rozhodl jediný brejk ze sedmého gemu. Ve druhém gemu druhé sady otočil Veselý na podání nepříznivé skóre 0:40, aby se v dalším gemu radoval znovu z brejku. Vedení posléze ještě navýšil. V osmifinále narazí rodák z Příbrami na lepšího z dvojice Murkel Alejandro Dellien Velasco (BOL) – Alec Deckers (NED).