1:2
6:73
6:4
2:6
Je konec! Tomáš Macháč nakonec poráží Stanislase Wawrinku 2:1 na sety, když nejprve přetlačil svého soupeře v tie breaku a v závěrečném setu jasně zvítězil 6:2. S ohledem na průběh zápasu se jedná o zasloužené vítězství ve třech setech a postup do druhého kola turnaje Indian Wells.
2:0
6:3
6:4
Jakub Menšík (81.) svou premiéru na okruhu ATP Masters 1000 zvládl. V americkém Indian Wells, kde startuje v hlavní soutěži díky divoké kartě, porazil z pozice velkého papírového favorita za hodinu a 19 minut 6:3 a 6:4 jihokorejského kvalifikanta Song-čchana Honga (227.). Do zápasu vstoupil osmnáctiletý Čech ztraceným podáním, od stavu 1:3 se však blýskl sérií sedmi získaných gemů v řadě. Ve druhém dějství přišel finalista nedávného podniku v Dauhá o náskok 4:2, na ztracený servis ale okamžitě reagoval rebrejkem a následně duel dopodával do zdárného konce. Ve druhém kole čeká Menšíka šestnáctý nasazený Ben Shelton (16.) ze Spojených států.
WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
7:63
Kateřina Siniaková (41.) vstoupila do tisícovky v americkém Indian Wells vítězně a zahraje si čtvrtým rokem po sobě druhé kolo. Češka splnila roli papírové favoritky proti Greetje Minnenové (81.) z Belgie, kterou porazila za dvě hodiny poměrem 7:5 a 7:6(3). V prvním setu prohrávala Siniaková 0:3. V obou setech pak měla za stavu 5:4 servis, ani jedno dějství ale za tohoto skóre neuzavřela. Naštěstí vše vzápětí napravila v koncovkách. Příští soupeřkou královéhradecké rodačky bude Ukrajinka Elina Svitolinová (17.), nasazená šestnáctka.
2:1
6:1
2:6
6:4
Je konec. Anna Blinkovová v bitvě nakonec vítězí 2:1 na sety. Karolínu Plíškovou může mrzet velké množství nevynucených chyb, kde bude vyčnívat statistika dvojchyb. Ty ji zřejmě stály zápas. Česká tenistka tak na turnaji Indian Wells končí už v prvním kole.