WTA Dauha (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
3:6
Markéta Vondroušová končí na tisícovce v Dauhá v osmifinále. Zápas s Ruskou Pavljučenkovovou dobře začala a ze stavu 3:1 měla brejkbol. Ten neproměnila a soupeřka otočila na 5:3. Následně disponovala Pavljučenkovová setbolem, ale přece jen nedopodávala a Vondroušová srovnala na 5:5. Dalších pět gamů šlo ovšem na konto Rusky a ta už vedení o set a brejk nepustila. Pavljučenkovová si zítra zahraje s Američankou Collinsovou, nebo Kateřinou Siniakovou.
2:0
6:4
6:3
Kateřině Siniakové (42.) se nepovedlo v osmifinále katarské tisícovky v Dauhá navázat na vítězství nad světovou trojkou Coco Gauffovou a s turnajem se musí rozloučit. Nad síly české hráčky byla Američanka Danielle Collinsová (63.), se kterou prohrála za 102 minut po setech 4:6, 3:6. Utkání nabídlo vyrovnanou a dramatickou podívanou, navzdory relativně jasnému skóre. Siniaková v obou setech dokázala vybojovat vedení s výhodou brejku, ale v obou případech se nakonec musela před soupeřkou sklonit. Siniaková se v utkání prosadila na returnu hned pětkrát, servis si však prohrála sedmkrát. Ve druhém setu rozhodla Collinsová o svém vítězství šňůrou čtyř gemů, díky čemuž se dostala do vedení 5:2 a duel posléze dopodávala.
2:1
3:6
7:5
6:1
Karolína Plíšková je ve čtvrtfinále tisícovky v Dauhá. Proti Lindě Noskové prohrávala 3:6, 1:3, 30:40. O chvíli později servírovala Nosková na postup, ale neúspěšně. Od stavu 3:5 ve druhém setu vyhrála bývalá světová jednička devět gamů z deseti. Zaslouží velké uznání, protože již včera byla na pokraji vyřazení v souboji s Ruskou Potapovovou, když v rozhodujícím setu prohrávala 2:4. Hlavně to ale pro ni byl osmý duel za posledních devět dní. V zítřejším čtvrtfinále si to rozdá v repríze semifinále Australian 2019 s Japonkou Osakaovou.
Challenger Manáma (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
4:6
Jakub Menšík (129.) postoupil na challengeru v bahrajnské Manámě do čtvrtfinále. Osmnáctiletý Čech neztratil sadu ani při svém druhém vystoupení na turnaji a porazil bez ztráty servisu 6:1 a 6:4 Nermana Fatiće (200.) z Bosny a Hercegoviny. Jedinou slabší chvilku si vybral Menšík v úvodu druhého dějství, kdy prohrával na podání 1:2 a 0:40, pěti získanými výměnami v řadě ale gem otočil, aby hned v tom dalším získal na příjmu klíčový brejk. Příštím soupeřem prostějovského rodáka bude Marco Trungelliti (229.) z Argentiny.