1:2
3:6
7:5
4:6
Kateřina Siniaková (49.) se loučí s halovým turnajem v rakouském Linci v osmifinále. V dramatickém střetnutí s Clarou Burelovou (52.), se kterou hrála dvě hodiny a 21 minut, prohrála ve třech setech 3:6, 7:5, 4:6. V utkání byla Burelová hodně silná na returnu (využila 10 z 16 brejkbolů) a Siniakové se povedlo být lepší pouze ve druhém setu, kdy se jí povedlo prorazit podání Francouzky hned čtyřikrát. V závěrečné sadě ale byla právě síla Burelové na returnu rozhodující. Siniaková prohrávala už 1:5 a nakopla se k velkému obratu. Obrala soupeřku dvakrát o podání a snížila na 4:5. Pak ale francouzská tenistka zabrala na příjmu a svým dalším brejkem zápas zakončila.
Challenger Koblenz (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:63
Zdeněk Kolář (180.) zvládl na halovém challengeru v německém Koblenci i své druhé vystoupení a postoupil do čtvrtfinále. Tentokrát Čech porazil za hodinu a 50 minut poměrem 6:3 a 7:6(3) Tristana Lamasinea (295.) z Francie, jenž se do hlavní soutěže probojoval z kvalifikace. Do zápasu vstoupil Kolář ztraceným podáním, okamžitě si ho ale vzal zpátky a v osmém gemu učinil dalším brejkem rozhodující krok k zisku prvního setu. Ve druhém dějství si oba tenisté drželi podání do stavu 5:5. Kolář poté servíroval za stavu 6:5 na výhru, Lamasine si rebrejkem vynutil zkrácenou hru. Tu už zcela ovládl rodák z Bystřice nad Pernštejnem.
WTA Hua Hin (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
2:6
Linda Fruhvirtová končí ve druhém kole turnaje v thajském Hua Hin, když nestačila na druhou nasazenou Lin Ču dvakrát 2:6. Česká tenistka si vypracovala ve čtvrtém gamu brejkbol, ten neproměnila a od té doby byla jasně horší hráčkou. Trefila jen sedm winnerů a svou další brejkovou příležitost si vypracovala až v závěrečné hře,¨. Fruhvirtová tak nenavázala na vítězství proti Rusce Tichonovové a do čtvrtfinále se nepodívá,.