1:6
4:6
7:64
6:1
Otázkou zůstává, jestli neměl postoupit Eubanks na základě incidentu z osmého gamu třetí sady, kdy Medveděv zasáhl míčem kameramana a francouzský umpirový rozhodčí Dumusois rozhodně mohl ruského tenistu diskvalifikovat, respektive vyloučit z turnaje.
3:0
7:63
6:4
6:4
Do semifinále Wimbledonu postupuje po výsledku 7:6, 6:4 a 6:4 španělský tenista Carlos Alcazar. V boji u finále se utká s Rusem Danilem Medvěděvem, světovou trojkou, která si ve čtvrtfinále dokázala poradit po třech hodinách s americkou senzací turnaje Christopherem Eubanksem. Druhé semifinále obstará tenisový gigant Novak Djokovič a další nastupující hvězda světového tenisu jednadvacetiletý Ital Jannik SInner, který je v žebříčku ATP číslem osm.

Holger Rune se s turnajem rozloučil důstojně, předvedl velmi dobrý výkon a jen málo chybělo tomu, aby se dnes večer radoval právě on. Již v prvním setu měl svůj jediný brejkbol zápasu, kdo ví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby dokázal uspět. Každopádně má před sebou ještě dost možná dvě dekády tenisové kariéry a můžeme se ještě těšit na mnoho a mnoho krásných úderů z jeho rakety.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům světového tenisu!
0:2
2:6
4:6
I na třetím grandslamu letošní sezony si Aryna Sabalenková zahraje semifinále. Ve čtvrtfinále Wimbledonu porazila Madison Keysovou 6:2, 6:4.

První sada byla jednoznačná. Keysová nepůsobila zdravotně úplně fit. Dokonce si vyžádala konzultaci s fyzioterapeutem, ale ani si nevzala medical timeout a nakonec bylo daleko k tomu, aby skrečovala. Nicméně Sabalenková dominovala v mezihře. Jakmile se šlo do výměny, tak byla Američanka prakticky bez šance. Navíc ji nefungoval bekhend, tím dělala hodně nevynucených chyb.

Ve druhém setu se ale chytla, dokonce poprvé v zápase vzala Bělorusce servis, vedla 4:2, 40:0, ale poté prohrála následujících třináct výměn a na své první semifinále Wimbledonu může zapomenout. To Sabalenková si jej zahraje stejně jako při své poslední účasti v All England Clubu, kdy nestačila na Karolínu Plíškovou. V případě, že zvítězí proti Tunisance Džábirové, nebo Kazašce Rybakinové, tak bude v pondělí poprvé v kariéře světovou jedničkou.
2:1
6:75
6:4
6:1
Obě finalistky loňského ročníku Wimbledonu se letos potkaly už ve čtvrtfinále. Odvetu za loňskou porážku zvládla lépe Uns Džábirová, která se tak podruhé v řadě podívá mezi nejlepší čtveřici. Jelenu Rybakinovou poráží ve třech setech 6:7, 6:4 a 6:1.
2:1
4:6
6:2
6:3
Adam Pavlásek s Arielem Beharem končí svoji cestu wimbledonskou čtyřhrou ve čtvrtfinále, když druhou velkou senzaci už nezpůsobili.

Měli to ale velmi dobře rozehrané, když nad světovými dvojkami Wesleym Koolhofem a Nealem Skupskim vedli 1:0 na sety, když v první sadě prolomili servis Neala Skupskiho a při svém podání jej celkem bezpečně dovedli k výhře 6:4.

Od druhého setu už ale měli na kurtu obrovskou převahu favorité, kteří vyhráli druhý set 6:2, třetí 6:3 a probojovali se do semifinále.
2:0
7:62
7:5
Nesmírně vyrovnaný zápas nakonec urvala česko-španělská dvojice. Nejprve zvládla tie-break, a pak v koncovce druhého setu sebrala podání dosud suverénní Němce Lauře Siegemundové. Po výhře 7:6 a 7:5 postupují Marie Bouzková a Sara Sorribesová-Tormová do semifinále, kde je čeká dvojice Su-wej Sie a Barbora Strýcová.

Pro dnešek to bude vše, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou!
Challenger Iasi (Antuka)
2:0
6:2
6:2
Čtvrtfinálovým soupeřem Jakuba Menšíka bude vítěz zápasu Zapata Miralles – Svrčina. Tento duel začíná v 16:00.
2:0
6:3
6:4
Ve čtvrtfinále Bernabe Zapata Miralles narazí na dalšího Čecha Jakuba Menšíka, jenž v dnešním derby porazil 2:0 Zdeňka Koláře.
2:1
4:6
6:3
6:2
A je dobojováno! Česká tenistka se v úvodním setu dost trápila a výsledkem byla porážka 6:4. Do druhého setu ale hru velmi zlepšila a méně chybovala a svým výkonem si tak vynutila třetí set. V něm od začátku působila jistějším dojmem, v klidu držela svůj servis a zároveň dvakrát prolomila podání soupeřky. Ve čtvrtfinále si Češka zahraje s turnajovou pětkou Friedsamovou z Německa.