WTA Berlín (Tráva)
0:2
3:6
4:6
Kateřina Siniaková (54.) vstup do travnaté části sezony nezvládla. V německém Berlíně prohrála za hodinu a čtvrt 3:6 a 4:6 s nasazenou pětkou Coco Gauffovou (7.). Devatenáctileté americké hvězdě podlehla o osm let starší Češka podruhé v sezoně a celkově popáté ze šesti vzájemných střetnutí. Loňské turnajové semifinalistce Gauffové stačil k zisku obou setů shodně jediný brejk. Svůj servis totiž neztratila za celé utkání ani jednou.
ATP Queen`s Club (Tráva)
2:0
7:64
6:3
V osmifinále se Lehečka utká s vítězem duelu Alcaraz – Rinderknech.
WTA Birmingham (Tráva)
1:2
2:6
7:5
1:6
Překvapení se nekoná! Linda Nosková prohrála při svém soutěžním debutu na trávě s Jelenou Ostapenkovou 2:6, 7:5, 1:6. První sada trvala jen třiadvacet minut, to ve druhém setu se Nosková zvedla. Dokázala poprvé prorazit podání a šla servírovat na vítězství ve druhém dějství, jenže nedopodávala. Vzápětí ale opět obrala Ostapenkovou o servis a vítězným bekhendem po lajně poslala zápas do posledního setu. V něm třikrát přišla o servis a s Venus Williamsovou si tak nezahraje.
2:0
7:63
6:1
Barbora Strýcová (690.) měla na turnaji v Birminghamu proti Magdaleně Frechové (72.) své šance, nedokázala je ale zužitkovat. Poté, co za stavu 5:3 nedopodávala a v desátém gemu na returnu nevyužila hned šest setbolů, se její hra trochu rozsypala. Polská hráčka na ni našla recept, výrazně eliminovala její přechody k síti a zvítězila 7:6(3), 6:1.
0:2
5:7
6:74
Zápas Pola Martína Tiffona s Daliborem Svrčinou končí totožným výsledkem jako duel druhého českého reprezentanta na turnaji Tomáše Macháče, tedy 5:7 a 6:7. Definitivně končí poznaňský challenger také pro třetího českého zástupce, kterým byl Jakub Menšík. Naopak úspěch slaví Zdeněk Kolář, který porazil nasazenou sedmičku Bosňáka Džumhura.

Turnaj je zatím plný překvapení, mimo hru jsou první tři nasazení hráči, největším favoritem tedy aktuálně je 115. hráč žebříčku Diaz Acosta. Vítěz dnešního zápasu se v kole číslo 2 utká s německým tenistou Timem Stodderem.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům českého tenisu!
2:0
7:5
7:61
Zápas Rudolfa Mollekera s Tomášem Macháčem končí totožným výsledkem jako duel druhého českého reprezentanta na turnaji Dalibora Svrčiny, tedy 5:7 a 6:7. Definitivně končí poznaňský challenger také pro třetího český zástupce, kterým byl Jakub Menšík. Naopak úspěch slaví Zdeněk Kolář, který porazil nasazenou sedmičku Bosňáka Džumhura.

Turnaj je zatím plný překvapení, mimo hru jsou první tři nasazení hráči, největším favoritem tedy aktuálně je 115. hráč žebříčku Diaz Acosta. Vítěz dnešního zápasu se v kole číslo 2 utká s domácím reprezentantem Michalskim.