2:1
4:6
6:1
6:3
Jakub Menšík (228.), který se počtvrté v řadě probil na challengerech do čtvrtfinále, prohrál zápas o postup do semifinále potřetí za sebou. Sedmnáctiletý Čech podlehl Chilanovi Tomasovi Barriosovi (161.) 6:4, 1:6 a 3:6. Menšík zahájil zápas výborně, vybojoval brejk hned v prvním gemu a po celý první set nenabídl soupeři brejkbol. Od druhé sady se ale jeho hra rozpadla. Kupil nevynucené chyby a najednou marně hledal recept na chilského tenistu, který ve druhém setu vybojoval dva brejky a ve třetím setu od stavu 2:3 získal čtyři gemy v řadě. Menšík si tak na posun do druhé stovky světa bude muset ještě počkat. V pondělním vydání bude figurovat kolem 216. místa, což ale bude i tak jeho nové maximum.
2:1
7:65
3:6
6:1
Alex Molčan (80.) potvrdil na domácí půdě roli nasazené jedničky bratislavského challengeru a po tuhém čtvrtfinálovém boji vyřazuje Tomáše Macháče (110.)
Českému tenistovi zprvu vycházelo podání lépe, Molčan o ně musel více zápasit, ale jediný brejkbol odvracel za stavu 4:4. Naopak sám pak neproměnil setbol a sadu rozhodl až tie-break, v němž Macháč ztratil podání na 5:6 a druhý setbol již Molčan využil. V úvodu druhé sady se Slovákovi spustila krev z nosu, musel se nechat ošetřit, ovšem poté poprvé prolomil Macháčovo podání a vedl 2:0. Následovala nejlepší Macháčova pasáž a obrat pěti gemy v řadě.
Rozhodující sadu už si český tenista pokazil zvýšeným množstvím nevynucených chyb a prohrál ji hladce 1:6.
Semifinálovým soupeřem Alexe Molčana bude Bulhar Dimitar Kuzmanov (223.).