1:2
6:4
1:6
6:74
V přerušovaném utkání jsme se dočkali brzkého vyrovnání a třetí set nakonec dospěl až do tiebreaku. Dlouho vedl Lehečka, ale Marozsán nakonec získal pět míčů v řadě a ovládl tak rozhodující gem.

Pro dnešek to bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
WTA Rím (Antuka)
0:2
5:7
3:6
Markéta Vondroušová po necelých devadesáti minutách zdolává protihráčku z Řecka, a postupuje tak do osmifinále římského podniku. V prvním setu bylo k vidění hned několik přesných kraťasů. Sakkariová se prezentovala útočnou hrou, ovšem nevynucené chyby výkon Marie schazovaly. Markéta si dokázala držet servis i v klíčových momentech a po zásluze vítězí 7:5, 6:3.

V osmifinále čeká na Vondroušovou lepší z dvojice Kalinskayová – Rybakinová.
2:6
Marie Bouzková (38.) se dokázala na turnaji WTA 1000 v Římě postavit papírovým předpokladům a překvapivě postupuje do osmifinále! Ve třetím kole si vyšlápla na světovou pětku Coco Gauffovou, kterou porazila po dvou hodinách boje 4:6, 6:2 a 6:2. Duel nabídl hned 23 brejkbolů a 9 úspěšných brejků, přičemž úspěšnější byla na returnu nakonec Bouzková. V prvním setu to přitom tak nevypadalo, jelikož napřed česká hráčka ztratila vedení 2:0 a následně musela sama v osmém gemu stahovat ztrátu podání. V deváté hře pak přišla potřetí v úvodním dějství o servis, na což už nedokázala najít odpověď. Od druhé sady ovšem byla Bouzková jednoznačně lepší hráčkou. Gauffové totiž ve zbytku střetnutí nepovolila ani jeden brejkbol, sama se naopak ve druhé i třetí sadě prosadila na returnu dvakrát a zejména v koncovce třetího setu byla nezastavitelná, když od stavu 2:2 získala čtyři gemy v řadě. V osmifinále se může Bouzková těšit na souboj s nasazenou jedenáctkou Veronikou Kuděrmetovovou z Ruska.
0:2
6:72
0:6
Barbora Krejčíková (13.) nepotvrdila ve třetím kole turnaje v Římě roli favoritky a podlehla světové dvacítce Jelena Ostapenkové za 77 minut hry po setech 6:7(2), 0:6. Krejčíková přitom měla znamenitý vstup do zápasu, vedla už 5:1 s výhodou dvou brejků, jenže se jí nepovedlo úvodní sadu dopodávat. Ostapenková se dostala z herní krize, kdy se jí nedařilo trefit do kurtu a rázem byla jasně lepší. Nejen, že stáhla ztrátu dvou brejků, ale v tiebreaku dominovala ziskem sedmi bodů v řadě a ve druhém setu na tento výkon zdárně navázala. Krejčíková ve druhém setu uhrála jen šest fiftýnů a inkasovala na závěr svého účinkování v Římě kanára.
2:0
6:4
6:3
Dámy a pánové, je to tak! Jakub Menšík dokázal ve věku 17 let vyhrát svůj první ATP Challenger turnaj v kariéře. V Praze na Spartě ho k vítězství dotlačilo domácí publikum a Menšík dokázal porazit Němce Köpfera 2:0 na sety (6:4, 6:3).