WTA Miami (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Linda Nosková (51.) prolétla při svém premiérovém startu na podniku WTA 1000 v Miami do druhého kola. Osmnáctiletá Češka zdolala po parádním výkonu za 68 minut 6:3 a 6:4 Luciu Bronzettiovou (73.), které uštědřila už osmou porážku v řadě. O výsledku úvodního setu rozhodl jediný brejk ze šestého gemu, který Nosková získala na příjmu čistou hrou. Ve druhém setu se svěřenkyně trenérů Krupy a Kotyzy dostala do rychlého vedení 3:0, a byť v dalším průběhu dvakrát přišla o servis, Italce ho zvládla vzít hned třikrát. Ve druhém kole se tak může Nosková těšit na atraktivní derby s patnáctou nasazenou krajankou Petrou Kvitovou (12.).
0:2
0:6
2:6
Po 58 minutách zápas končí, suverénní jízda Karolíny Muchové byla naprosto parádní! Snad k tomu ani nejde nic víc říct, Muchová dominuje ve všech možných i nemožných statistikách, soupeřku přejela rozdílem několika tříd. Ve druhém kole se utká s Ču Linovou, světovou čtyřicítkou z Číny!

To už je za mě pro tentokrát vše, přeji vám všem top den!
2:0
6:4
6:1
Markéta Vondroušová zvládla první kolo na turnaji v Miami a po 67 minutách vítězí nad Tatjanou Mariaovou – 6:4, 6:1

První sada přinesla menší drama, jelikož zde došlo hned k pěti brejkbolům v řadě. Vondroušová však tahala za delší konec a set ovládla. V druhé sadě to bylo rychlejší. Markéta těžila z nevynucených chyb Mariaové a po necelé půl hodince vyhrála druhý set.
Challenger Saint Brieuc (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
3:6
Ode mě je to dnes vše. Hezký zbytek dne přeji!
Challenger Biel (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:4
Zdeněk Kolář (174.) vypadl na halovém challengeru ve švýcarském Bielu překvapivě už v prvním kole. V tom nestačil na domácího držitele divoké karty Miku Brunolda (725.). S osmnáctiletým tenistou z osmé světové stovky prohrál šestý nasazený Čech za hodinu a půl 1:6 a 4:6. V polovině druhého setu se Kolář po dvou čistých hrách dostal do výhody brejku a vedení 4:3. V tu chvíli se zdálo, že začíná mít přeci jen navrch, pak ale prohrál tři gemy v řadě a bylo po utkání.