1:2
7:5
6:74
3:6
Kateřina Siniaková bohužel nedotáhla do úspěšného konce velmi slibně rozehraný zápas s Beatriz Haddad Maiovou. První set Češka vyhrála 7:5. Ve druhém vedla 5:3 a za stavu 5:4 servírovala na vítězství, ovšem gem totálně nezvládla následně prohrála také tiebreak. Ve třetí sadě už byla Brazilka lepší hráčkou a zaslouženě si tedy zajistila účast ve 3. kole prestižního podniku v Kalifornii.
2:0
6:1
7:5
Karolína Plíšková (17.) porazila na turnaji v Indian Wells 6:1 a 7:5 jedenáctou nasazenou Veroniku Kuděrmetovovou (11.) a postoupila na prestižním podniku kategorie WTA 1000 do osmifinále. V úvodní sadě vzala Češka soupeřce všechna její podání. Druhá sada už byla vyrovnanější, na první brejk se čekalo až do osmého gemu. Zmocnila se jej po obratu z 0:30 Ruska a získala jím vedení 5:3. Třetí set si Kuděrmetovová nicméně nezajistila, neboť Plíšková kontrovala sérií čtyř získaných her v řadě. Rodačka z Loun vyrovnala vzájemnou bilanci na 2:2 a může se těšit na souboj se světovou sedmičkou Marií Sakkariovou z Řecka, které před necelým měsícem povolila v Dubaji pouhé tři gemy.