Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji dobré ráno, příjemnou sobotu a hezký víkend.
0:2
3:6
3:6
Alex Molčan si v 2. kole prestížneho turnaja v Indian Wells poradil s favorizovaným Bornom Čoričom pomerne hladko 2:0 na sety. Molčan od začiatku zápasu viedol a svojho súpera prakticky k ničomu nepúšťal. Rozhodujúcim faktorom bol hlavne menší počet chýb na stane slovenského hráča.
V 3. kole si Molčan zmeria sily s lepším z dvojice Fucsovics-De Minaur.
WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
7:5
Petra Kvitová splnila úlohu favoritky a postupuje do třetího kola turnaje v Indian Wells, když na divokou kartu startující Elizabeth Mandlíkovou vyprovodila 6:1, 7:5. Zatímco první sada byla jednoznačnou záležitostí 15. hráčky světa, ve druhé domácí tenistka zpřesnila hru a převaha se po úsecích několikrát přelévala. Kvitová otočila z 0:2 na 3:2, pak ale znovu ztratila tři gemy v řadě. Mandlíková však nedokázala zápas vinou nevynucených chyb dopodávat a na závěr znovu ztratila své podání. Kvitová zahrála dost nevynucených chyb, které by jí proti silnější a hlavně herně vyrovnanější soupeřce mohly mrzet.
V dalším kole se Češka utká s 24. nasazenou Jelenou Ostapenkovou z Lotyšska.
2:1
2:6
6:0
6:4
Karolína Plíšková (17.) otočila v Indian Wells duel s Annou Kalinskou (60.) a postoupila po výsledku 2:6, 6:0 a 6:4 do třetího kola. Dvojnásobná turnajová semifinalistka vstoupila do zápasu čtyřmi ztracenými servisy v řadě, pak se ale Plíšková nadechla k sérii osmi získaných gemů za sebou. V rozhodujícím dějství se poté třicetiletá Češka utrhla do náskoku 5:2, a byť klání na první pokus nedoservírovala, o dvě hry později už nepovolila protivnici na příjmu ani fiftýn. Rovněž v příští rundě narazí rodačka z Loun na soupeřku z Ruska. Bude jí jedenáctá nejvýše nasazená Veronika Kuděrmetovová.
2:0
7:66
6:3
Linda Nosková (54.) vyzrála při premiérovém startu na tisícovce v Indian Wells i na druhou soupeřku a postoupila bez ztráty jediného setu do třetího kola. Tentokrát zdolala osmnáctiletá Češka za rovných 80 minut 7:6(6) a 6:3 domácí Amandu Anisimovovou (35.). V prvním dějství promarnila Nosková náskok brejku a nakonec musela do vyrovnaného tiebreaku, který otáčela ze stavu 4:5. Zkraje druhého setu nabrala manko 0:2, od té doby ale dopřála jednatřicáté nasazené Američance už jen jediný gem. I v příští rundě si talentovaná teenagerka zahraje proti tenistce ze Spojených států, a sice stejně staré Coco Gauffové (6.).
2:0
7:61
6:3
Karolína Muchová (76.) postoupila při své premiéře na podniku WTA 1000 v Indian Wells do třetího kola. Zkraje sobotního programu si šestadvacetiletá Češka vyšlápla na dvojnásobnou turnajovou šampionku Viktorii Azarenkovou (14.), kterou porazila za 2 hodiny a 5 minut po setech 7:6(1) a 6:3. V prvním dějství promarnila rodačka z Olomouce dvakrát náskok brejku, ve zkrácené hře ale na kurtu zcela dominovala a povolila bývalé světové jedničce jediný bod. Ve druhé sadě získala Muchová od stavu 3:3 všechny zbylé tři gemy, z toho dva na returnu. V dalším kole narazí buď na nasazenou Italku Martinu Trevisanovou (26.), nebo domácí Američanku Madison Brengleovou (87.).
2:0
6:1
6:1
A je tu konec duelu, po 73 minutách může zaslouženě slavit Markéta Vondroušová, která předvedla prakticky ve všech ohledech lepší výkon. Nyní se již může chystat na čtyřhru, ve které se dnes rovněž představí.

Bouzková bojovala ze všech sil, ale především vinou nízké kvality podání se s turnajem v Indian Wells loučí. Přestože je výsledek drtivě jasný, řada gemů byla velmi dlouhá a i Marie předvedla srdnatý výkon.

Já už teď děkuji za pozornost a přeji top den!
1:2
7:5
6:74
3:6
Kateřina Siniaková bohužel nedotáhla do úspěšného konce velmi slibně rozehraný zápas s Beatriz Haddad Maiovou. První set Češka vyhrála 7:5. Ve druhém vedla 5:3 a za stavu 5:4 servírovala na vítězství, ovšem gem totálně nezvládla následně prohrála také tiebreak. Ve třetí sadě už byla Brazilka lepší hráčkou a zaslouženě si tedy zajistila účast ve 3. kole prestižního podniku v Kalifornii.
0:2
3:6
2:6
Vít Kopřiva bohužel v semifinálové bitvě proti Maďarovi Fábiánu Marozsánovi neuspěl. Celý zápas ho provázelo ne úplně kvalitní podání a hlavně chyby z bekhendu.
V prvním setu ztratil dvakrát podání, když soupeř mohl dopodávat první sadu za stavu 1:5. Čech si vzal jedno podání zpět. Při druhém pokusu to Maďar zvládnul čistou hrou.
V druhém setu byl druhý nasazený mnohem lepší na podání a nedovolil soupeři ani jednu breakbolovou šanci. Kopřiva bohužel ztratil podání znovu dvakrát.
Ve finále si Marozsán zahraje buď s Ofnerem (Aut) nebo Magerem (Ita).
Za dva týdny by se měl český zástupce představit na turnaji v chorvatském Zadaru.