WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
2:0
7:67
6:1
Linda Nosková (54.) vstoupila do prestižního podniku WTA 1000 v americkém Indian Wells výhrou 7:6(7) a 6:1 nad Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou (38.). Ve vyrovnané úvodní sadě dokázala osmnáctiletá turnajová debutantka dotáhnout manko 1:3 a vymoci si tiebreak. V tom Nosková odvracela za stavu 6:7 setbol, aby vzápětí získala zkrácenou hru poměrem 9:7. Do druhého setu pak rodačka ze Vsetína vlétla jako uragán, když postupně prodloužila svou bodovou sérii na třináct výměn v řadě. O čtrnáct let starší protivnici odskočila Nosková postupně až do vedení 5:0, a byť v šestém gemu promarnila na příjmu tři mečboly, o chvíli později již dopodávala duel čistou hrou. Ve druhém kole narazí Nosková na jednatřicátou nasazenou Američanku Amandu Anisimovovou.
1:2
6:0
2:6
3:6
Linda Fruhvirtová vyhrála v prvním kole Indian Wells nad Egypťankou Majar Šarífovou 0:6, 6:2 a 6:3 a postupuje tak do další fáze turnaje! V prvním setu se Fruhvirtové vůbec nedařilo, na výborně hrající soupeřku nestačila. Pak si mezi sety dopřála pauzu, aby se zkoncentrovala do další hry a to se povedlo. Od druhé sady byla Fruhvirtová lepší a zaslouženě postupuje. Ve druhém kole se utká s Ukrajinkou Kalininovou. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký den.
2:1
3:6
6:3
7:63
Zdeněk Kolář (178.) si na antukovém challengeru v turecké Antalyi páté letošní čtvrtfinále nezahraje. V duelu s Kimmerem Coppejansem (237.) vedl český favorit v rozhodujícím dějství už 5:0, přesto nakonec po zpackané koncovce prohrál s belgickým protivníkem i třetí vzájemný zápas – tentokrát po 2 hodinách a 34 minutách po setech 6:3, 3:6 a 6:7(3).