Turnaj majsteriek (Tvrdý povrch)
0:2
6:76
6:74
Úvodní zápas Turnaje mistryň nabídl dva tiebreaky. Oba ovládla Maria Sakkariová, která tak ve skupině Nancy Richeyové vybojovala první bod do tabulky.

Světová pětka měla hned třikrát v první sadě výhodu brejku, ale ani v jednom případě jej nedokázala potvrdit. Set dospěl do tiebreaku, v němž Řekyně nejprve neproměnila dva setboly za sebou, v zisk dějství přetavila až vybojovanou třetí příležitost. Také ve druhém setu Pegulaová zvládla smazat manko brejku, jenže ve zkrácené hře opět tahala za pomyslný kratší konec provazu. Přestože vedla 4:3, tak zbývající čtyři míčky ovládl Sakkariová, která tak mohla oslavit pořádně ubojované vítězství.

Maria Sakkariová odehraje druhé utkání ve skupině s Arynou Sabalenkovou, Jessicu Pegulaovou čeká zápas s Uns Džábirovou.
1:2
6:3
6:75
5:7
Dramatické, více jak dvouhodinové klání Turnaje mistryň opanovala Aryna Sabalenková, která porazila Uns Džábirovou po setech 3:6, 7:6 a 7:5.

Dlouho to přitom vypadalo, že za vítězstvím směřuje Tunisanka. První set ovládla za necelých 40 minut a ve zkrácené hře druhého setu měla na ruce vítězný fohend k vedení 6:4, jenže selhala, rázem to tedy bylo 5:5 a další dva míčky, a tedy i celý set, získala Běloruska. Ve třetím setu získala na svou stranu brejk Džábirová, ale neudržela jej a ve dvanácté hře nedokázala doservírovat set do tiebreaku, proti prvnímu mečbolu vyprodukovala nevynucenou chybu z forhendu.

Vítězná Aryna Sabalenková si v dalším utkání zahraje s Jessicou Pegulaovou, Uns Džábirovou čeká duel s Marií Sakkariovou.
2:0
6:2
6:3
Iga Świąteková (1.) splnila roli jasné favoritky zápasu a začíná Turnaj mistryň poměrně hladkou výhrou nad Darjou Kasatkinovou (8.)
Hned v úvodu utkání prorazila Polka podání ruské tenistky, poté sama odvrátila dva brejkboly a především od stavu 4:2 jasně dominovala, když v dalších pěti gemech ztratila celkem jen tři míče. Kasatkinová se v závěru opět vzchopila, bojovala, ale na fenomenálně hrající Polku v rozhodujících okamžicích nestačila a prohrála s ní páté utkání v řadě ve dvou setech, aniž by v jediné sadě získala více než tři hry.
Na vítězné míče vyhrála Świąteková 22:4, i když na její straně bylo i dvakrát více nevynucených chyb.
Challenger Bergamo (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:5
7:63
Challenger v italském Bergamu skončil pro Tomáše Macháče (114.) hned v úvodním kole. Šestý nasazený Čech v něm podlehl 5:7 a 6:7(3) domácímu držiteli divoké karty Lucovi Nardimu (129.). Macháč měl přitom v obou setech výhodu brejku, v klíčových okamžicích ale shodně nedokázal dopodávat dějství do zdárných konců (jednou za stavu 5:3, podruhé při skóre 5:4).
Challenger Jokohama (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:1
Zdeněk Kolář vypadl v japonské Jokohamě za necelou hodinu až s 437. hráčem světa Jasonem Jungem 2:6, 1:6, když si nevypracoval ani jediný brejkbol. Na začátku zápasu uhrál Kolář v prvních třech gemech jediný míč, pak se sice trochu zvedl, ale dneska byl bývalý 114. hráč světa z Tchaj-wanu lepší a Kolář proti němu nenašel žádnou protizbraň. Kolář si v zápase nevypracoval ani jediný brejkbol. Českého hráče ještě čeká vystoupení ve čtyřhře po boku Frederica Ferreira Silvy. Česko-portugalský pár se střetne s druhými nasazenými Andrewem Harrisem a Johnem-Patrickem Smithem. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc!