WTA Miami (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
7:5
Marie Bouzková se loučí s Miami se ctí. Souboj šesté a osmdesáté šesté hráčky světa byl až nečekaně vyrovnaný a přinesl skvělý atraktivní tenis z obou stran. V prvním setu se urputně bojovalo o každý gem, jediný brejk přišel až za stavu 5:5 v neprospěch Bouzkové. Prostřední pasáž zápasu skončila 8:1 pro Badosovou, která směřovala k hladké výhře, jenže Bouzková dokázala povstat a set z 1:5 neskutečně dotáhnout. Tím se však její potenciál vyčerpal a koncovka byla opět záležitostí favoritky.
0:1
0:6
0:1
skreč 1
Kateřina Siniaková (53.) podlehla Darie Savilleové (249.) i ve třetím vzájemném střetnutí. Češka v duelu třetího kola podniku v Miami neuhrála ani gem a zápas za stavu 0:6 a 0:1 pro zdravotní problémy skrečovala. Královéhradecká rodačka nebyla od začátku viditelně ve své kůži a po první sadě se nechala ošetřit. Zlepšení se ale nedostavilo, a tak pro ni turnaj v Miami končí. Přejeme brzké uzdravení.
0:0
0:0
skreč 1
K souboji mezi Karolínou Muchovou a Naomi Ósakaovou nedojde. Česká tenistka na sociálních sítích uvedla, že ji dva náročné zápasy po dlouhé pauze stály velké množství sil a potřebuje delší čas na regeneraci. Japonka tak postupuje do osmifinále bez boje.
Challenger Lille (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:4
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.