1:2
5:7
6:2
1:6
Linda Fruhvirtová (279.) zaznamenala na turnaji v Miami největší výhru své kariéry! Šestnáctiletá Češka zaskočila dvacátou nasazenou Elise Mertensovou (24.) z Belgie a postoupila na akci kategorie WTA 1000 po výsledku 7:5, 2:6 a 6:1 do 3. kola! V tom si talentovaná Fruhvirtová zahraje buď s bývalou světovou jedničkou Azarenkovou, nebo Alexandrovovou. Obě jmenované aktuálně ze známých důvodů startují pod neutrální vlajkou.
1:2
1:6
6:3
3:6
V dalším kole se Petra Kvitová utká s Davisovou.
0:0
zrušené
K zápasu mezi Julií Putincevovou a Markétou Vondroušovou nedojde, česká hráčka se pár hodin před utkáním z turnaje odhlásila. Místo ní se kazašské tenistce postaví šťastná poražená z kvalifikace Lesja Curenková.
2:0
7:5
7:5
Marie Bouzková se loučí s Miami se ctí. Souboj šesté a osmdesáté šesté hráčky světa byl až nečekaně vyrovnaný a přinesl skvělý atraktivní tenis z obou stran. V prvním setu se urputně bojovalo o každý gem, jediný brejk přišel až za stavu 5:5 v neprospěch Bouzkové. Prostřední pasáž zápasu skončila 8:1 pro Badosovou, která směřovala k hladké výhře, jenže Bouzková dokázala povstat a set z 1:5 neskutečně dotáhnout. Tím se však její potenciál vyčerpal a koncovka byla opět záležitostí favoritky.
Challenger Lille (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:65
6:1
V semifinále se český tenista utká s vítězem duelu Berankis – Galerneau.
Challenger Zadar (Antuka)
0:2
3:6
1:6
Dalibor Svrčina měl po skvělém vstupu do zápasu dokonce brejkbol na 4:0. Zdálo se, že směřuje za postupem, pak ale nastal příkrý zlom a ve zbytku zápasu uhrál český mladík s žebříčkově níže postaveným soupeřem jen jediný gem. Hrál se typický antukový tenis, Polák ovšem jen minimálně kazil, byl trpělivější a rozhodující výměny získával pro sebe.
Daniel Michalski dál vylepšil svůj největší úspěch kariéry, kterým byl už samotný postup do čtvrtfinále challengeru, a v Zadaru si zahraje dokonce o finále.
Challenger Biel (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
Filip Horanský porazil Martina Gengela 6:4 a 6:3 v československom štvrťfinále halového turnaja v Bieli kategórie challenger. Aj keď zápas ponúkol len málo pekných tenisových momentov, tak sa hral naozaj klasický rýchly halový tenis, v ktorom dokázal uspieť skúsenejší Horanský. Gengel v zápase nebol bez šance, ale v prvom sete za stavu 3:3 nedokázal využiť ani jeden z trojice brejkbalov a napokon sám stratil v závere podanie. V druhom sete sa dokonca Gengel dostal do výhody brejku ako prvý, ale potom už nezískal ani jeden ďalší gem, keď Horanský predviedol rýchly zvrat. Slovenskí fanúšikovia sa tak môžu tešiť, pretože Filip Horanský sa predstaví v semifinále proti jednému z dvojice Leandro Riedi a Jurij Rodionov, takže ani toto by nemusela byť neriešiteľná prekážka pre slovenského tenistu. Z tohto zápasu je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových online prenosoch!