2:1
7:61
4:6
7:5
Lukáš Rosol (268.) nezvládl na halovém challengeru v italském Forli třísetovou bitvu s domácím Mattem Violou (301.). Se soupeřem v předešlých čtyřech vzájemných zápasech neztratil brněnský rodák ani set, tentokrát byl ale v souboji zkušených třicátníků o něco úspěšnější Viola. Ten vyhrál za dvě a čtvrt hodiny 7:6(1), 4:6 a 7:5. Rosol byl v rozhodujícím dějství dvakrát o brejk napřed, ani jednou ho ale nezvládl potvrdit. Duel pak Čech ukončil při vlastním podání dvojchybou. Pokračovat tak bude po boku Ukrajince Sačka už jen ve čtyřhře.
1:2
2:6
6:3
2:6
Marek Gengel (437.) nesplnil na halovém challengeru v italském Forli roli mírného papírového favorita a podlehl hned v úvodním kole dvouhry domácímu držiteli divoké karty Matteovi Gigantemu (882.) 2:6, 6:3 a 2:6. Šestadvacetiletý Čech ztratil v prvním setu dvakrát servis. V tom druhém pak rychle vedl 3:0 a zdálo se, že získává převahu. Jenže třetí set už byl znovu v režii devatenáctiletého Itala z konce deváté stovky žebříčku, který se dalšími dvěma brejky propracoval k postupu do osmifinále. Gengel tak bude pokračovat na turnaji po boku krajana Davida Poljaka už jen v deblu.