6:4
7:65
2:6
7:5
Nikola Mektič a Mate Pavič se poprvé stávají wimbledonskými šampióny v mužské čtyřhře! Je to pro ně první společný velký titul. Pro Mektiče pak vůbec premiérový triumf na grandslamovém turnaji.

Chorvaté získali první dva sety, druhý urvali až v tiebreaku. Třetí sada se jim nepovedla, tu ztratili výsledkem 2:6. Ve čtvrtém setu se zdálo, že vše směřuje do tiebreaku, ale v posledním gemu nakonec byli Mektič s Pavičem proti. Po chybě Zeballose na síti se dostali ke svému druhému mečbolu v utkání a ten proměnili.
1:2
6:3
5:7
7:9
Rusky přitom vyhrály první set a ve druhém vedly 5:3. V koncovce druhé sady se ale rozehrála do té doby nervózní a kazící Sie a to byl asi rozhodující jazýček na vahách. V závěrečné sadě se ze stavu 3:5 dokázaly vyhrabat pro změnu Vesninová s Kuděrmetovovou. Ty pak dokonce za stavu 7:6 servírovaly na vítězství, ovšem své šance využít nedokázaly a Su-wej Sie s Elise Mertensovou následně dokonaly obrat.
0:2
4:6
0:6
Český tenista Vít Kopřiva končí na turnaji v německém Braunschweigu v semifinále. Henri Laaksonen byl jasně lepším hráčem a po zásluze si zítra zahraje ve finále, kde se utká s domácím Danielem Altmaierem, který na vedlejším kurtu zdolal Němce Marvina Moellera 7:5 a 6:0.