3:1
6:3
4:6
6:4
6:0
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
3:1
6:3
6:2
6:75
7:5
Novak Djoković ve čtvrtfinále French Open potvrdil roli favorita, Itala Mattea Berrettiniho porazil po setech 6:3, 6:2, 6:7 a 7:5.

První dva sety byly jasně v režii světové jedničky. V úvodním dějství rozhodl o jeho úspěchu brejk ve čtvrtém gemu, který si udržel až do konce. Ve druhém získal brejky dokonce dva, zatímco na servisu zůstal stoprocentní.

Matteo Berrettini zápas ani za stavu 0:2 na sety nezabalil a ve třetí sadě dotáhl zápas do tiebreaku, v němž tahal za delší konec provazu, při skóre 6:5 využil jediný setbol. Velmi dobře držel Ital se světovou jedničkou krok i v rozhodujícím čtvrtém dějství. To opět směřovalo do tiebreaku, který rodák z Bělehradu odvrátil v poslední možné chvíli, ve dvanáctém gemu na příjmu.

V semifinále se můžeme těšit na velký souboj dvou tenisových králů, Novak Djoković vyzve Rafaela Nadala.
0:2
6:76
3:6
Děkujeme za pozornost, tenisu zdar.
2:0
6:4
6:4
Maria Sakkariová si nadále vylepšuje své kariérní maximum na grandslamech. Ve čtvrtfinále French Open ji nezastavila ani Polka Iga Šwiateková, Řekyně vyřadila obhájkyni titulu po setech 6:4 a 6:4.

Do utkání vstoupila lépe Iga Šwiateková, která bleskově získala výhodu brejku, následně jej ale nedokázala potvrdit. Klíčovým gemem v prvním setu byl tedy až ten devátý, v němž Maria Sakkariová sebrala sokyni servis podruhé a následně sama na podání nezaváhala, proměnila druhý setbol.

Druhý set odstartovala bleskovým brejkem pětadvacetileté rodačky z Atén, kterou ve spanilé jízdě nevyrušil ani medical time out sokyně po druhém gemu druhé sady. Maria Sakkariová udržela výhodu jediného brejku až do úplného závěru, v poslední hře proměnila třetí mečbol.

V semifinále se Maria Sakkariová utká s českou tenistkou Barborou Krejčíkovou.
WTA Nottingham (Tráva)
0:2
4:6
3:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších tenisových přenosů zase brzy na viděnou.
2:0
7:65
7:66
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!