0:3
3:6
4:6
3:6
Gomboš dnes žiaľ nemal takmer žiadnu šancu na úspech, pretože v celom zápase si vypracoval len jeden brejkbal a ten ešte k tomu ani nevyužil, takže Carreno-Busta nestratil ani jedno podanie počas zápasu. Slovenský tenista naopak stratil svoje v každom sete aspoň raz, v treťom sete dokonca až dvakrát. Takže v mužskej dvojhre sme stratili našu jednu nádej, ale na Roland Garros nám ešte zostáva Andrej Martin, ktorého čaká súboj s Opelkom a v ženskej dvojhre Anna Karolína Schmiedlová, ktorej budeme držať palce v zajtrajšom zápase proti Mladenovičovej. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemnú nedeľu!
3:0
6:1
6:2
6:3
Pouze hodinu a půl strávil Jiří Veselý na Roland Garros. Na rozdíl od loňského roku nekladl Chačanovovi velký odpor a Rus i došel pro poklidné vítězství 3:0 na sety, když ztratil celkem jen šest gamů. Český tenista nenašel po celý zápas recept, jak ztížit situaci na kurtu svému soupeři a dostat ho nějak více pod tlak. Zároveň si zkomplikoval i boj o olympijské hry a bude muset doufat, že se dostane do zredukovaného žebříčku.
1:2
7:63
6:75
1:6
Z tohoto dramatického utkání je to vše. Děkujeme, že jste ho sledovali s námi a u dalších přenosů nejen z Roland Garros zase na viděnou.
1:2
0:6
6:4
2:6
Soupeřkou Kateřiny Siniakové ve druhém kole bude 29. nasazená Ruska Veronika Kuděrmětovová. Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a hezký večer!