WTA Miami (Tvrdý povrch)
2:0
6:0
6:4
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost a u tenisu zase brzy na viděnou.
2:0
6:2
6:1
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
2:0
7:65
6:2
Tereza Martincová se s turnajem v Miami loučí ve druhém kole, když nedotáhla dobře rozehraný zápas s devátou hráčkou světa Biancou Andreescuovou. Češka měla v první sadě navrch, favoritka zpočátku nečekaně často kazila a za stavu 5:3 měla Martincová dokonce dva setboly při vlastním podání.
Vítězka předloňského US Open se však postupně dostávala do hry a vždy v kritických chvilkách dokázala zabrat. Hned třikrát otočila na vlastním podání z 15:40. Úvodní set dotáhla do tie-breaku, v němž z nepříznivého stavu 2:4 zvítězila 7:5. Martincová hned v prvním gemu druhé sady neproměnila další brejkboly a její hra se začala sypat. Hrozil dokonce kanár, kterého ještě posledním vzepětím odvrátila a nebyla ani daleko snížení na 3:5, jenže opět po třech nevyužitých gembolech následoval jediný mečbol, který stačil k postupu soupeřce. Ta se v dalším kole utká s Amandou Anisimovovou.
Poražená si opět o několik příček vylepší kariérní maximum, k premiérovému posunu do elitní stovky potřebuje brzká vyřazení všech tří žebříčkových rivalek z turnajového pavouka.
Challenger Lille (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:76
6:3
7:64
S konstatováním, že turnaj v Lille bude pokračovat už jen bez českých zástupců, se loučíme. Děkujeme za pozornost a u tenisu zase někdy na viděnou.
Challenger Zadar (Antuka)
2:0
7:5
6:4
Po necelých dvou hodinách tento duel končí vítězstvím Nikoly Milojeviće, který dokázal uspět po setech 7:6 a 6:4. Vít Kopřiva ovšem vstoupil do zápasu velice dobře, poměrně rychle se dostal do vedení 4:1 na gemy, avšak první sadu nakonec přeci jenom prohrál výsledkem 5:7. Druhý set se nesl v duchu brejkbolů, nakonec byl znovu úspěšnější srbský tenista, který k ukončení zápasu potřeboval hned čtyři mečboly.