WTA Petrohrad (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších zápasů zase brzy na viděnou.
1:2
0:6
6:4
4:6
V Petrohradě končí krátce před půlnocí místního času krásná tenisová bitva úspěchem české hráčky, která pokračuje ve své spanilé jízdě do první světové stovky.
Martincová v prvním setu zkušenější soupeřku doslova převálcovala, Vögeleová se ale nenechala rozhodit kanárem, zpřesnila a přitvrdila svou hru a výměny se stále častěji natahovaly do epických rozměrů. Švýcarce se podařilo konečně prolomit podání soupeřky a tento brejk jí stačil, protože Martincové v posledních dvou gemech na svém podání odvrátila všech pět brejkbolů a sadu dopodávala.
V rozhodujícím setu si hráčky sáhly na dno svých sil, obě předváděly vynikající a fyzicky nesmírně náročný tenis. Martincová znovu ztratila podání, ale pak se dvěma brejky dostala do výhody. Od stavu 3:2 už vítězily ve všech gemech jen hráčky na příjmu a přestože Tereza Martincová spotřebovala neskutečnou porci 24 brejkbolů, nakonec soupeřku udolala a postupuje do druhého kola petrohradského turnaje.
Challenger Biella 4 (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:3
6:72
6:4
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších tenisových přenosů zase brzy na viděnou.
1:2
6:75
6:0
4:6
Zdeněk Kolář zvládl utkání prvního kola na challengeru v Bielle, domácí divokou kartu Stefana Napolitana porazil po setech 7:6, 0:6 a 6:4.

Úvod střetnutí vyšel českému tenistovi na výbornou, když se rychle ujal vedení 2:0. Výhodu brejku ale až do koncovky neudržel, v sedmém gemu zvládl Napolitano snížit na 3:4. Set dospěl až do zkrácené hry, v němž rozhodl jediný minibrejk, a ten získal Kolář. Posléze využil třetí setbol, první na servisu.

Druhá sada měla jednoznačný průběh. Napolitano hru výrazně zpřesnil, zatímco Kolář začal nebývale kazit. Výsledkem byl postupný kanár, z kterého ale českému tenistovi nezbývalo nic jiného, než se oklepat. A to se rodákovi z Bystřice nad Perštejnem podařilo. Začátek třetího setu si sice nechal utéct, když rychle prohrával 0:2, ale následně vybojoval čtyři gemy v řadě, rázem měl tak výhodu brejku on. Udržel ji až do konce, za stavu 5:4 a skóre 40:15 proměnil hned první ze dvou dostupných mečbolů.

V osmifinále se Zdeněk Kolář utká s nasazenou sedmičkou, Francouzem Gregoirem Barrerem.