Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
2:1
4:6
6:1
6:2
Slovenský reprezentant od druhého setu svoj vykon postupne zvyšoval a môžme tak konštatovať, že zaslúžene postupuje do ďalšieho kola, aj keď sa zo začiatku ako favorit zápasu trápil.

Ďakujem vám za pozornosť a želám ešte pekný zvyšok dňa.
1:2
6:2
4:6
3:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:2
6:77
5:7
Zdeněk Kolář ve druhém kole challengerového turnaje v Praze porazil po velkém boji Rakušana Sebastiana Ofnera výsledkem 7:6 a 7:5. Na domácím turnaji se tak probojoval do osmifinále.

V průběhu prvního setu měla mírně navrch nasazená patnáctka, avšak Zdeněk úspěšně odvrátil všechny brejkbolové příležitosti. Sada dospěla až do zkrácené hry, v dramatické koncovce využil Kolář třetí setbol za stavu 8:7.

Druhé dějství začalo Kolářovým brejkem, o který ale český tenista přišel ve čtvrtém gemu. Výhodu brejku naopak získal Ofner, jenž při skóre 5:3 šel podávat na prodloužení zápasu, ale to se mu nepodařilo. Kolář vzápětí sebral soupeři servis podruhé v řadě a sám úspěšně zakončil celé utkání čistou hrou, o postupu rozhodl esem.

V osmifinále se Kolář utká s třetím nasazeným Francouzem Herbertem.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.