2:0
6:0
6:4
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a ještě jednou se omlouváme za technické problémy, které byly způsobeny absencí datového signálu z místa konání. Krásný den.
0:2
2:6
4:6
Jiří Veselý porazil Jana Šátrala na úvod turnaje Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA ve dvou setech 6:2 a 6:4.

Hned v úvodním gemu se Veselý vyznamenal na returnu. Prvním brejkbolem prorazil servisu soupeře a odskočil do vedení. To Šátral mohl srovnat na 2:2, ale ani jeden ze čtyř brejkbolů nevyužil. Následně sám ještě o podání přišel a bylo o prvním setu rozhodnuto.

Ve druhém dějství přišel klíčový okamžik za stavu 2:2, následně Veselý znovu využil brejkbol a následně už nedal soupeři při svém podání šanci na zvrat v zápase.
2:0
6:1
6:3
Lukáš Rosol potvrdil v duelu s Markem Gengelem roli favorita, když svého soupeře zdolal 6:1, 6:3. První set byl jasnou záležitostí českého daviscupového reprezentanta. Ve druhém si pak Gengel dokázal třikrát podržet svůj servis, ovšem na podání soupeře sám recept nenašel a v osmé hře se nakonec nechal od Rosola brejknout, což už bylo rozhodující. To už je z mé strany vše. Vy ale můžete spolu s námi sledovat i další zápasy turnaje.
2:0
7:5
6:4
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
0:2
5:7
0:6
Červený tým reprezentující Petra Kvitová s Barborou Strýcovou se vůbec nedokázaly popasovat s rolí favoritek, Miriam Kolodziejové a Jesice Malečkové podlehly jasně 5:7 a 0:6.

První sada byla vyrovnaná. Favoritky byly blízko jejího zisku, avšak za stavu 5:3 ztratily čtyři gemy v řadě a set tak šel senzačně na stranu outsiderek.

To ještě nikdo netušil, co přinese dějství druhé. Kvitová se Strýcovou se herně hledaly, kupily jednu chybu za druhou, naopak jejich soupeřky předváděly skvělý tenis. Výsledkem byl postupný kanár, který završil celé utkání.