1:2
7:65
3:6
6:75
Thiem po zápase prohlásil, že přesně na takové zápasy celý život trénoval a je hrdý na svůj dnešní výkon, i že otočil zápas po prohraném prvním setu.
2:1
6:73
6:3
7:64
Rafael Nadal dnes doslova vstal z mrtvých. Po prohraném tiebreaku první sady vyhrál druhý set 6:3, ale ve třetí sadě už byl téměř na kolenou. Prohrával v ní 0:4, následně 1:5 a za tohoto stavu čelil i mečbolu. Pak se ale nadechl k neskutečnému comebacku a pěti získanými gemy v řadě skóre otočil. Z těžké situace se vyhrabal i Medveděv, který za stavu 5:6 a 0:30 dokázal čtyřikrát v řadě výborně zaservírovat a poslal sadu do tiebreaku. V jeho koncovce měl ale pevnější nervy Nadal, jenž si tak udržel naději na postup ze skupiny. To Medveděvovy šance výrazně poklesly.
2:0
6:3
6:2
Dnešní duel sliboval velice vyrovnanou podívanou, což bylo k vidění pouze v úvodu zápasu. Posléze začal mít navrch Tsitsipas, který dokázal vyhrát ve dvou setech. Zverev sice prohrál první servis kvůli jedinému brejku, nicméně v setu druhém nepředvedl nic světoborného, naopak svému soupeři povolil další dva breky, což plně stačilo k vítězství. Stefanos Tsitsipas se tak může radovat z druhé výhry na Turnaji mistrů.
Challenger Helsinky (Krytý tvrdý povrch)
1:2
0:6
6:4
3:6
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
2:1
6:4
4:6
6:3
David Poljak nezvládl utkání druhého kola challengeru v Helsinkách proti na divokou kartu startujícímu Niklasi-Salminenovi a s turnajem se loučí.

Úvodní dějství bylo ve znamení parádního servisu obou hráčů. Do stavu 5:4 pro Niklase-Salminena nebyla k vidění ani jediné shoda. Následně ale David Poljak přišel o své podání čistou hrou a první sada skončila. To druhý set rozhodl brzký brejk hned v prvním gemu. David Poljak dokázal ustát i tři soupeřovy brejkboly a vynutil si rozhodující dějství. Jak v prvních dvou setech fungovalo podání oběma hráčům skvěle, tak rozhodující sada přinesla hned sedm brejků. David Poljak si dokonce neuhrál ani jeden gem při vlastním podání a po zásluze se s turnajem rozloučil.