1:2
6:3
2:6
4:6
Petra Kvitová nakonec potvrdila ve třetím kole roli favoritky, když zvítězila nad devatenáctiletou Sofií Keninovou ve třech setech 3:6, 6:2 a 6:4.

Kvitová nevstoupila do zápasu vůbec ideálně, v prvním setu přišla rovnou třikrát o své podání a musela skousnout hořkou první sadu, která šla za soupeřkou poměrem 6:3. Ve druhém setu se ale protrápila na servisu Američanka, Keninová neuhrála ani gem při čtyřech hrách na podání a o postupující tak muselo rozhodnout až třetí dějství. Ve třetím setu to bylo jako na houpačce. Nejprve měla k dispozici výhodu brejku Češka, poté ale dvakrát ztratila servisu a najednou byla na koni domácí tenistka. Teprve devatenáctiletá kvalifikantka však svou roli v koncovce nezvládla, přišla o další dva gemy na podání a s nimi také o celý zápas.

Petra Kvitová se může těšit na osmifinálový souboj s šestou nasazenou Jelenou Ostapenkovou.
0:1
2:6
1:2
skreč 1
Zarina Dijasová pro zranění dnešní zápas skrečuje a do čtvrtfinále v Miami postupuje Karolína Plíšková, která si za svůj výkon vítězství zasloužila.
Česká tenistka dnes strávila na kurtu necelou hodinku a snad pro další boje pošetřila i nějaké ty síly.
Děkuji za pozornost, pro dnešek je to z Miami vše.