6:3
1:6
4:6
6:3
Neuveriteľný súboj predviedli dvaja švajčiarsky reprezentanti, no víťaz mohol byť len jeden! Dnes bol v prvej polovici lepším tenistom práve Roger Federer. Na začiatku tretej sady sa ako keby Stan Wawrinka prebudil a vyrovnal stav zápasu 2:2 na sety. V piatom sete obaja tenisti predviedli neuveriteľný tenis a ako prvý vzal podanie svojmu súperovi práve Roger Federer čo sa ukázalo ako kľúčové!
S konštatovaním, že prvým finalistom sa stal Roger Federer a jeho finálový súper vzíde z dvojice Nadal – Dimitrov sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa!
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
1:2
7:63
2:6
3:6
Po dvoch hodinách a 27.minútach sa tak prvou finalistkou ženskej časti stáva 36-ročná Venus Williamsová.
0:2
2:6
1:6
Až Serena Williamsová dokázala zastaviť dobre rozbehnutú Mirjanu Lučičovú-Baroniovú a po setoch 6:2, 6:1 postupuje do finále, kde ju čaká jej staršia sestra Venus Williamsová!
S konštatovaním, že budeme v ženskom finále Australian Open svedkami sesterského duelu sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa!
Challenger Rennes (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:3
4:6
6:3
Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
2:0
7:65
6:4
Favorizovaný Jozef Kovalík nezvládol tento duel podľa svojich predstáv a s turnajom vo Francúzsku sa lúči na úkor domáceho mladíka. S týmto konštatovaním sa s vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok dňa.