7:61
4:6
5:7
3:6
Stan Wawrinka sa po prvý raz v kariére stáva víťazom US Open. V nesmierne vyrovnanom zápase zvíťazil nad svetovou jednotkou Novakom Djokovičom v štyroch setoch 6:7, 6:4, 7:5, 6:3. Wawrinka bol v rozhodujúcich momentoch lepším hráčom na kurte. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok noci!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
1:2
3:6
6:4
4:6
Nemecká tenistka Angelique Kerberová prežíva najkrajšie chvíle svojej tenisovej kariéry. Po víťazstve nad Karolínou Plíškovou získava svoj druhý grandslamový titul a navyše od pondelka sa stane novou svetovou jednotkou. Česká tenistka môže byť smutná, pretože nehrala vôbec zle a v treťom sete dokonca viedla o brejk. V dôležitých momentoch ale bola priveľmi nervózna a najmä kvôli tomu sa musí skloniť pred svojou súperkou. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc.
US Open - čtyřhra žen (Tvrdý povrch)
1:2
6:2
6:75
4:6
Děkuji za pozornost a přihlásím se u mužského finále mezi Djokovičem a Wawrinkou. Do té doby se mějte krásně!
Challenger Dalian (Tvrdý povrch)
1:1
5:7
6:4
5:2
skreč 1
Kristýna Plíšková vítězí na turnaji v čínském Dalianu, její výhra má ale hodně hořkosladkou příchuť. Obrovská bitva dospěla až do třetího setu, ve kterém její japonská soupeřka jasně dominovala, za stavu 5:2 a 30:0 ve prospěch Egučiové ale uklouzla a poranila si koleno. Japonská bojovnice se ještě po zhruba desetiminutovém ošetření vrátila do zápasu, tím se ale vystavila obrovskému riziku a její koleno po pár výměnách odešlo, takže byla Egučiová odnesena z kurtu na nosítkách...