Challenger Janov (Antuka)
2:0
7:5
7:61
Jozef Kovalík potvrdil úlohu mierneho favorita a vo veľmi vyrovnanom zápase porazil talianskeho tenistu Andreu Arnaboldiho. V prvom sete si obaja hráči držali servis do samotného záveru. Až v dvanástej hre prišiel prvý brejk, ktorý si pripísal Slovák a vďaka nemu vyhral prvý set. Druhé dejstvo bolo ako na hojdačke a každý chvíľku ťahal pílku. Arnaboldi bol bližšie k víťazstvu, keď viedol 5:3, no výhodu brejku si neudržal a napokon sa rozhodovalo až v tajbrejku. V tom mal jasne navrch náš tenista, ktorý postúpil v Janove do štvrťfinále, kde narazí na Carlosa Berlocqa.
1:2
6:2
4:6
2:6
Ve čtvrtfinále se Pavlásek utká s Francouzem De Schepperem. Děkuji za pozornost, hezký zbytek dne!
Challenger Šanghaj (Tvrdý povrch)
1:2
7:66
3:6
4:6
Po setoch 7:6, 3:6 a 4:6 tak Norbert Gombos končí na turnaji v Šanghaji.
7:5
Andy Murray je venku z US Open! Velká senzace, kterou asi čekal málokdo, protože Brit měl s Nišikorim bilanci 1:7, naposledy s ním neměl ani špetku problémů na olympiádě, ale tohle je tenis, to je prostě odvětví, ve kterém přicházejí překvapení.

Přitom Murray dominoval v první sadě, ve druhé sebral soupeři podání, jenže poté byl zápas přerušen kvůli dešti zatahovala se střecha a asi tento moment byl tím, který hodně ovlivnil utkání. Skot totiž ztratil nakonec druhé dějství 4:6. v tom třetím byl lepší, ale ve čtvrtém dominoval Japonec.

Pátá sada už byla jako na houpačce. Murray ztratil dva důležité gamy, ve kterých byl o dva míčky napřed. Nišikori zcela selhal za stavu 4:3, 40:0, zdálo se, že ho možná chytl strach z výhry. Asiat ale skvěle zvládl hru, ve které podával na udržení v zápase.

Velkou roli sehrála dvojchyba za stavu 5:5, 30:30 v rozhodujícím setu, kterou udělal Murray. Nišikori posléze duel dopodával a je v semifinále US Open!
1:3
6:75
6:4
3:6
2:6
Ode mě je to pro tento okamžik vše, přeji příjemný vstup do nového dne!
7:64
Dnešní duel je u konce. Lucie Šafářová postoupila do finále US Open společně s Američankou Bethanie Mattekovou-Sandsovou po výhře ve dvou setech za 84 minut. Ten první vyzněl jasně pro Česko-americký pár, ten druhý rozhodl až dramatický tie-break. Ruské olympijské vítězky jsou tedy vyřazeny. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera.
Challenger Dalian (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:4
Dnešní duel je u konce. Česká tenistka Kristýna Plíšková udolala švédskou soupeřku ve dvou setech v poměru 6:4 a 6:4, postupuje tedy mezi osmičku nejlepších. Zápas trval 87 minut a česká hráčka měla navrch, nicméně v závěru si situaci přeci jen lehce zkomplikovala. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
2:0
6:4
6:3
Grace Minová – Jana Čepelová 6:4, 6:3.
Minová vstúpila do zápasu veľmi zle, keď stratila úvodné dva gemy a navyše v tretej hre čelila brejkbalu súperky. Američanka sa však dokázala spamätať, zlepšila svoj forhandový úder a v ďalšom priebehu to bola už vyrovnaná bitka až do záveru setu. Za nepriaznivého stavu 4:5 prišla na podanie Čepelová, ktorá však súperke dopriala až päť setbalov. 22-ročná Minová posledný piaty setbal už využila a prvý set zvládla pomerom 6:4.
V druhom sete začala lepšie Američanka. Tá sa rýchlo po čistých hrách dostala do vedenia 2:0. Čepelová sa však nevzdávala a požičané dokázala získať naspäť. Vyrovnala na 2:2 a dostala sa naspäť do zápasu. Ďalšie minúty však patrili Američanke. Tá vďaka kvalitnému podaniu a dobrej útočnej hre od základnej čiary získala 3 gemy po sebe a za stavu 5:2 bola už len krôčik od postupu do štvrťfinále. Čepelová robila čo bolo v jej silách. Pri vlastnom podaní odvrátila dva mečbaly a znížila na 3:5. Potom však na podanie prišla Minová. Súperke síce v deviatej hre druhého setu dopriala tri brejkbaly, no všetko dokázala zmazať, aby si následne vypracovala mečbal s poradovým číslom tri a ten už využila. Druhý set získala 6:3 a zaslúžene postúpila do štvrťfinále, kde narazí na nasadenú jednotku turnaja 24-ročnú Qiang Wang. S Čepelovou sa jej podarilo vyrovnať stav vzájomných zápasov na 1:1.