Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
0:2
6:74
1:6
Po 1 hodine a 25 minútach zdolal Feliciano Lopez v zaujímavom zápase Lukáša Lacka 7:6 (4) a 6:1. O víťazstve Španiela rozhodol zrejme prvý set, v ktorom v dôležitých chvíľach ukázal väčšiu istotu. V druhom sete sa už turnajová jednotka viezla na víťaznej vlne a psychicky rozhodený Lacko už nedokázal výraznejšie vzdorovať. Vo štvrťfinále si teda zahrá Feliciano Lopez .
WTA Katowice (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
5:7
Jana Čepelová tak nestačila na Samanthu Stosurovú a podľahla jej v dvoch setoch 4:6, 5:7.
WTA Charleston (Antuka)
2:0
6:2
6:3
Svetová dvojka, Angelique Kerberová, si ľahko poradila so svojou dnešnou súperkou a potvrdila svoje kvality.

Aj keď servis nebol silnou stránkou ani na jednej strane, tenistky skôr ťažili z hry od zadnej čiary. Najviac víťazných fiftínov z tohto miesta zaznamenala Angelique Kerberová.

Kristína Kučová sa snažila nabehovať na sieť, ale často ju súperka prehodila, čo sa aj odrazilo na víťazných fiftínoch.

Nemka mala v dnešnom zápase lepšiu obranu ako jej súperka a zaslúžene tak postúpila do štvrťfinále.
2:0
7:66
6:4
Vo vyrovnanom zápase rozhodol prvý set. Dutra Da Silva nedokázal premeniť 6 setbalov a to sa mu napokon vypomstilo. Tajbrejk Kovalík zvládol v koncovke lepšie a v druhom sete ťažil najmä zo psychickej výhody. Jozef Kovalík po bojovnom výkone napokon zdolal Rogeria Dutru Da Silvu v dvoch setoch 7:6 (6), 6:4 a postúpil už do štvrťfinále.