V druhom kole čaká na našu tenistku kvalifikantka Birrelová.
2:0
6:4
6:4
České tenistce nevyšel ani druhý turnaj v nové sezoně a na první grandslam tak pojede s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Strýcová nezvládla především koncovky obou setů, když si shodně za stavu 4:5 pro Larssonovou nedokázala podržet svůj servis a prohrála tedy dvakrát 4:6.
0:2
1:6
2:6
Po setoch 1:6 a 2:6 sa tak náš tenista Andrej Martin lúči aj s druhým turnajom roka hneď v prvom kole.
Challenger Bangkok 2 (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
1:6
Máme tu celkem rychlý konec. Český tenista Adam Pavlásek postupuje snadno do 2. kola za pouhých 58 minut a na turnaji v Bangkoku si zahraje osmifinále. 160. hráč ATP měl problémy pouze v prvním setu, kde za stavu 5:1 nevyužil tři brejkboly a naopak musel odvracet tři brejkboly za stavu 5:4, nakonec první sadu získal za 34 minut v poměru 6:4. V druhém setu sebral Adam soupeři servis hned třikrát a při svém ani jednou nezaváhal, zaslouženě tak postupuje. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.