Turnaj majsteriek (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
7:5
Petra Kvitová tak dokázala i poosmé v kariéře zvítězit na svou krajankou a velkou kamarádkou Lucií Šafářovou. Rodačka z Brna nezvládla především koncovky setů, když za stavu 5:6 nedokázala v obou případech udržet svůj servis a prohrála tak dvakrát 5:7. Šafářová měla přitom nadějně rozehraný druhý set, když v druhé sadě vedla již 3:0, ale ani to ji nestačilo, aby jej dotáhla do vítězného konce.

Kvitová tak po dnešní výhře zvýšila své šance na postup z Bílé skupiny, když má setovou bilanci 2:2 a bytí a nebytí si to rozdá v pátek ze Španělkou Garbiňe Muguruzaovou. Naopak šance na proklouznutí Šafářové jsou po dnešní druhé prohře v Singapuu v oblasti teorie.
2:0
6:4
6:4
Garbiñe Muguruzaová zvládá i druhý zápas na letošním Turnaji mistryň a mílovými kroky se přibližuje k postupu do TOP4! V dnešním zápase byla aktivnější hráčkou a zaslouženě vítězí. Zápas trval hodinu a šestatřicet minut. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou.
2:0
7:65
6:2
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám pěkný den a u dalších textových přenosů na shledanou!
2:0
6:3
6:4
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne, u dalších textových přenosů na shledanou!
ATP Valencie (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Steve Johnson potvrdil dobrú formu z posledných dní a úspešne vstúpil do turnaja vo Valencii. Americký tenista zvládol jasne prvý set a v tom druhom sa mu podaril dokonalý obrat, keď od stavu 1:4 získal päť hier v rade a vyhral ho pomerom 6:4. Martin Kližan podal na centrálnom kurte priemerný výkon. Výborné údery striedal so slabšími momentmi a nestačil na konštantne hrajúceho súpera.
Challenger Lima (Antuka)
0:2
1:6
3:6
Po setoch 6:1 a 6:3 tak Andrej Martin postupuje do druhého kola kde ho čaká Hans Podlipnik Castilo.
Challenger Traralgon (Tvrdý povrch)
2:1
3:6
6:2
6:2
Začátek utkání se lépe vyvíjel ve prospěch českého hráče. Méně chyboval a tlačil Australana od základní čáry. V druhém setu Mitchellovi prospělo ošetření a nutil Staňka do defenzivy. Tomu v následujících setech přibývalo na konto stále více nevynucených chyb.
Mitchell tak obhájil čtvrtfinále z let 2013 a 2014. Staněk ukázal svůj potenciál a i přes porážku se v tomhle turnaji dostal daleko.