S tímto konstatováním se s vámi loučím, přeji vám dobré ráno a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
WTA Montréal (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
2:6
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
2:1
6:4
1:6
6:2
To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemnou, dobrou noc!
2:0
7:5
6:4
Česká tenistka dnes bohužel přišla o své podání v obou setech v nevhodných chvílích. Williamsová oba sety ukončila přes podání brněnské rodačky a jako favoritka postupuje do čtvrtfinále turnaje v Montrealu.
Challenger Praha (Antuka)
2:1
2:6
6:3
6:3
Jaroslav Pospíšil postupuje na challengeru v Praze do čtvrtfinále a vyrovnává tak své letošní maximum! Ve druhém kole totiž i přes jasně prohraný první set dokázal otočit zápas s Australanem Boltem, když druhý a třetí set ovládl shodně v poměru 6:3. Viděli jsem velice pohledné utkání se spoustou pěkných výměn, ovšem dominujícím prvkem byla hlavně bojovnost českého tenisty. Pospíšil se ve čtvrtfinále utká s lepším z dvojice Jan Hájek – Michal Przysiezny. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký den.
2:0
6:4
6:4
Michalovi Przysiezny stačil v každém setu jeden brejk. Zbytek obou setů se totiž bojovalo spíše o další brejky polského tenisty, než o srovnání stavu. Michal Przysiezny si tak postup naprosto zasloužil. Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů.