WTA Bukurešť (Antuka)
0:2
1:6
3:6
Kristína Kučová končí na turnaji v Bukurešti v semifinále, keď nestačila na Talianku Robertu Vinciovú. V prvom sete to bola jasná záležitosť Talianky, keď nedala našej tenistke šancu a pustila jej len jeden game a vyhrala 6:1! V druhom sete to nebolo už tak jasné, ale moc sa Kristína svojej súperke nevyrovnala a Vinciová ho vyhrala 6:3! Naša tenistka Kristína Kučová nemusí byť sklamaná, na tomto turnaji prekvapila a dostala sa ďaleko, k čomu jej gratulujeme.

Pekný zvyšok dňa praje Miroslav Revaj. Pri ďalších prenosoch dovidenia a dočítania.
ATP Stuttgart (Tráva)
2:0
7:63
6:2
S konstatováním, že Lukáš Rosol porazil druhého nasazeného Michaila Južného 7:6 a 6:2, přičemž v zítřejším finále bude hrát s Robertem Bautistou-Agutem, se loučím a přeji příjemný zbytek soboty.
2:1
7:65
5:7
6:4
Po veľmi dramatickom, napínavom a hlavne vyrovnanom zápase, ktorý bol plný zvratov a prekvapení napokon do finále postupuje Rakúšan Andreas Haider-Maurer po setoch 7:6 (5), 5:7, 6:4, celkovo 2:1 na sety. V hre o finále ostáva ešte jeden Slovák, konkrétne Norbert Gomobs, ktorý nastúpi na zápas o malú chvíľu. Prenos vám zo zápasu samozrejme ponúkame, sprevádzať Vás ním bude kolega Martin Platko.

Pekný zvyšok už veľmi neskorého večera a dobrú noc praje Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch.