WTA Hobart (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
0:6
Utkání je u konce a to překvapivě přiliš brzy. Po vyrovnaném prvním setu, kdy ho Klára mohla dotáhnout až do tie-breaku, naprosto vyhořela v tom druhém a za 26 minut ho prohrála v poměru 0:6. Muguruzaová hrála po celý zápas velmi koncentrovaně a dělala minimum chyb, v druhém setu nedala Kláře žádnou šanci na úspěch a zabránila jí získat svůj třetí titul na kruhu WTA. V tomto finálovém utkání ji dovolila pouze čtyři gemy a za 69 minut si zaslouženě dokráčela pro svůj první titul ve dvaceti letech! I tak Klára potvrdila dobrou formu před Australian Open a doufejme, že jí tato hladká porážka nijak nepoznamená. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotní noci. Při Australian Open brzy naviděnou.