Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký den.
0:2
4:6
0:6
Martin Kližan sa s turnajom v Monacu lúči v prvom kole, kde mu stopku vystavil Juan Monaco. Martin bol v prvom dejstve vyrovnaným súperom, viedol v ňom niekoľkokrát aj s brejkom, no v koncovke setu dokázal Monaco otočiť, vyhrať set a prevzal otiaže zápasu jasne do svojich rúk. V druhom dejstve sa už Martin nedostal k ničomu, stratil tri krát svoje podanie a dostal nepopulárneho kanára. Lúči sa s Vami Michal Bakoš, ktorý Vás dnešným prenosom sprevádzal. Sledujte s nami aj ostatné zápasy slovenských tenistov, či tenistiek. Pekný zvyšok dňa prajem.
1:2
6:3
4:6
1:6
Do osemfinále postupuje Gastão Elias, kde si zmeria sily s Podlipnik-Castillo H.
2:1
7:5
6:75
6:3
S konštatovaním, že v napínavom a dlhom zápase Jozef Kovalík prehral a na tomto turnaji skončil sa s Vami lúčim. Pekný zvyšok večera a dobrú noc prajem.
0:2
1:6
1:6
Za necelých 57 minut zvítězil João Souza dvakrát 1:6 a zcela po zásluze se jako druhý nasazený podívá do dalšího kola. Pro Lojdu turnaj v brazilském Santosu končí a je třeba říci, že zcela oprávněně. Dnes byl český tenista horší ve všech směrech.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších tenisových přenosů.