2:1
4:6
7:66
6:1
Martin Kližan druhý mečbol zápasu využil a po strate prvého setu otočil tak zápas. V druhom kole sa stretne s lepší z dvojice R. Haase - A. Veic.
2:0
6:2
6:4
Lukáš Rosol potvrzoval během celého utkání svou převahu a nedal soupeři téměř žádnou šanci. Za celý zápas neztratil ani jednou svůj servis a sám Vegerovi podání vzal třikrát. Ve výměnách měl navrch a soupeř se tak držel pouze zásluhou slušného servisu.

Ve druhém kole turnaje ATP v Záhřebu se Lukáš utká s lepším z dvojice Lukáš Lacko - Flavio Cipolla, ti se na dvorec dostanou zítra v 11:00.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
ATP Montpellier (Krytý tvrdý povrch)
2:1
2:6
7:5
6:1
Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne.
Challenger West Lakes (Tvrdý povrch)
1:2
6:3
4:6
1:6
Rozhodujúci momentom zápasu sa stal prehratý servis Kleca v tretej hre druhého setu a potom aj desiata hra setu číslo dve. V poslednom sete už Ivo Klec nedokázal zastaviť dobre rozbehnutého mladíka.