1:2
7:67
2:6
4:6
To je ode mne všechno. Děkuji Vám za sledování napínavého zápasu na centrálním kurtu v italském přístavním městě Janově a přeji hezký zbytek večera.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:4
Sara Erraniová po jedné hodině a dvanácti minutách proklouzla do semifinále US Open jako první Italka vůbec. V souboji se svou partnerkou ze čtyřhry si vedla suverénně, a přestože ve druhém setu dvakrát sama ztratila své podání, dokázala utkání dovést k vítězství.

Výmluvné jsou také tři hlavní statistiky. Přestože vítězných úderů zaznamenala více Vinciová, nevynucených chyb vyrobila za zápas 37, což je o více než dvojnásobek 15 chyb Erraniové. Navíc selhalo u Vinciové i podání. Zatímco Erraniová dostala do dvorce 85% svých prvních servisů, u Vinciové je tato statistika jen 45%. Sečteno a podtrženo, zasloužené vítězství a postup pro Saru Erraniovou.
2:1
3:6
6:3
6:4
Utkání tedy končí výhrou Ruské krásky. Dnes to byl však od obou hráček velmi pěkný tenis a Marion se za předvedený výkon rozhodně nemusí stydět. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
2:1
6:4
1:6
6:2
Třetí set rozhodl 4. gem, ve kterém Michalička vedl při vlastním podání 40:0, ale servis ztratil. Sousa se oproti druhému setu zlepšil na podání a bezpečně dokráčel k postupu do druhého kola.

To je z mé strany pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
2:0
7:63
7:64
Je dobojováno! Jan Mertl přestál kritickou situaci ve druhém setu, odvrátil dva soupeřovy setboly a sám třetí mečbol proměnil. Jde tedy v Alphenu dál.
1:2
6:3
1:6
5:7
Goran Tošič z Černé Hory po velkém boji porazil českého hráče Michala Konečného po 2 hodinách a 45 minutách 3:6, 6:1 a 7:5. Postupuje tak do dalšího kola. Děkuji za pozornost, přeji hezký den
2:1
4:6
7:66
6:0
Dušana Lojdu ve druhém kole neuvidíme. Dnes nebyl daleko od senzace, když měl v koncovce druhé sady mečbol. Ten ale soupeř odvrátil a třetí sada už patřila jasně Victoru Hanescovi. Překvapení se tedy nekoná, i když od něj nebylo daleko. Na postupujícího z toho duelu čeká ve druhém kole Španěl Granollers-Pujol. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek středečního dne.