WTA Eastbourne (Tráva)
0:2
6:75
1:6
Heather Watsonová dokázala držet s naší tenistkou krok pouze v prvním setu. V tom dokonce vedla v tiebreaku již 4:1, přesto ho prohrála a to zřejmě rozhodlo celý zápas. Na začátku druhého setu sice Lucie ztratila své podání, ale od té doby již byla stoprocentní a zaslouženě postupuje do čtvrfinále turnaje v Eastbourne, kde se střetne s vítězkou utkání Bartoli - Wozniak.
Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších dnešních onlajn přenosů.
1:2
1:6
6:1
2:6
Třetí set rozhodl nekonečný 6. gem, který si připsala na své konto Klára Zakopalová a prolomila tak své soupeřce podání. Od té doby již Petra Cetkovská nebyla schopna uhrát žádný gem a s turnajem se loučí. Na Kláru Zakopalovou se naopak můžeme těšit ve čtvrtfinále, ve kterém se utká s Anastasiou Pavlyuchenkovou.
Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.