Dominika postupuje do štvrťfinále, kde sa stretne buď s Petrovou alebo Medinou Garriguesovou zrejme po dni voľna vo štvrtok. Ďakujem za pozornosť!
1:2
3:6
6:4
3:6
Klára Zakopalová dokázala zvítězit v dnešním utkání proti Čeng Ťie 6:3, 4:6, 6:3 a postupuje do druhého kola. Třetí set začal velkým množstvím prolomených podání, které se podařilo zastavit až za stavu 2:2. Poté si hráčky držely podání až do stavu 3:4, když svůj servis prohrála čínská hráčka a na odpověď se již nezmohla.
Já Vám prozatím děkuji a budu se těšit u dalších společných onlajn přenosů.
2:0
7:5
6:4
Utkání skončilo nakonec nepříznivě pro Petru. Ta se dopouštěla velké řady nevynucených chyb a na rozdíl od její soupeřky bylo vidět, že se na trávě potřebuje teprve rozehrát. Doufejme, že příště už to bude s vítězným koncem. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
1:2
6:3
3:6
6:76
Lucie Šafářová nakonec porazila Timeu Babosovou ve třetím setu v tiebreaku. Ve zkrácené hře už musela odvrátit stav 5:2 a dokonce i matchball, který měla Babosová za stavu 6:5. To vše se však podařilo a tak může Lucie slavit postup do druhého kola. Toto dramatické utkání jí může dodat potřebné sebevědomí do dalších kol tohoto turnaje i před blížícím se Wimbledonem.
Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších společných onlajn přenosů.
2:1
3:6
6:2
6:1
Petra Cetkovská až na klopýtnutí v prvním setu, ve kterém vedla 3:1 a prohrála 3:6 měla celé utkání pod kontrolou. Vyřadila tak jinou českou hráčku Andreu Hlaváčkovou. Musíme však uznat, že zcela zaslouženě a postupuje tak do druhého kola.
Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších společných přenosů.