WTA Praha (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Tereza Martincová se raduje z životního úspěchu, doma v Praze si zahraje premiérové finále na turnaji WTA, kterým i po dnešku prochází bez ztráty setu.
Češka odehrála výborný zápas a potvrdila skvělou formu jen s kratičkými výpadky. V prvním setu šla rychle do vedení 2:0, pak sice odevzdala podání čistou hrou, ale hned si vybojovala další brejk a ten už nepustila.
Ve druhé sadě zpočátku svou náročnou běhavou hrou dominovala a dokonce měla v zádech dva brejky, pak si ale vybrala slabší chvíle, Belgičanka zabrala a dotáhla se na 4:4. Koncovka už patřila Češce, která potřetí v setu prolomila podání Minnenové a závěrečný gem plný dlouhatánských výměn vydřela přes dva brejkboly proměněním druhého mečbolu.
0:2
1:6
2:6
Barbora Krejčíková drtivě poráží devatenáctiletou tenistku z druhé světové stovky 6:1, 6:2 a zajistila si ryze české finále pražského turnaje proti Tereze Martincové.
Sin-jü Wang vydřela dlouhý úvodní gem přes tři brejkboly a pět shod, poté ale prohrála devět her v řadě a přes občasné záblesky nedokázala dobře hrající českou favoritku vážněji prověřit. Krejčíková za celý zápas čelila jen jedinému brejkbolu a sama prorazila pětkrát podání čínské hráčky. Pro tu je už samotný postup do semifinále každopádně životním úspěchem.
Challenger Iasi (Antuka)
1:2
5:7
6:2
2:6
Zdeněk Kolář předvedl v dnešním utkání velmi dobrý výkon a potvrdil roli favorita, když porazil Miljana Zekiće ve třech setech. Ten úvodní bral až z šestého setbolu, když dva nevyužil na 6:4 a zbylými čtyřmi disponoval na podání srbského hráče v posledním gemu.
Slabší chvíli si rodák z Bystřice nad Pernštejnem vybral v prostřední sadě, kde soupeři povolil dva brejky. Ve třetím setu už byl Kolář mnohem lepší, kupil méně chyb a nakonec bral vítězství po výsledku 6:2.

Koláře čeká finále už zítra od 10 hodin, kdy se střetne s nasazenou jedničkou turnaje, Francouzem Hugo Gastonem.