WTA Praha (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
2:6
Dnešný duel je úspešne za nami. Tereza Martincová potvrdila rolu favoritky a slovenskú tenistku vyprevadila z kurtu po setoch 6:2 a 6:2. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.
0:2
3:6
0:6
České derby spoluhráček z vítězného pařížského debla končí drtivým vítězstvím Barbory Krejčíkové, která se sice chvíli dostávala do tempa a v neurovnaném úvodu utkání nechala Siniakovou dotáhnout z 1:3 na 3:3, ale od té doby už jí nepovolila ani gem a sama ziskem devíti her v řadě suverénně postupuje do semifinále. Kateřinu Siniakovou trápilo hlavně množství dvojchyb, kterých vyrobila celkem devět proti jediné na straně Krejčíkové, a za celý druhý set získala jen deset míčků.
Vítězka se zítra v pražské Stromovce utká v semifinále s Belgičankou Minnenovou.
ATP Båstad (Antuka)
2:0
6:4
6:2
Norbert Gombos tak končí na ATP turnaji vo švédskom Båstade vo štvrťfinále, čo je určite veľmi dobrý výsledok. Najbližšie sa náš tenista predstaví na olympiáde v Tokiu, kde mu budeme všetci držať palce.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný deň!
2:0
6:4
7:64
V semifinále se Hoang utká s lepším ze zápasu Coppejans – Griekspoor.
Challenger Iasi (Antuka)
2:0
6:4
6:4
Zdeněk Kolář postupuje bez ztráty setu potřetí v sezóně do semifinále challengeru. Proti Bonadiovi znovu potvrdil předpoklady a ač u Ital svými ostrými jednoručnými bekhendy občas zatápěl, byl český tenista většinu zápasu lepším hráčem.
V prvním setu si oba hráči vypracovali jen po jediném brejkbolu a Zdeněk Kolář svou příležitost na rozdíl od soupeře využil.
Druhá sada přinesla více zvratů i pěkných výměn, Kolář se dostal ze stavu 1:3 dvěma brejky, pak ale opět své podání odevzdal a šlo se do koncovky za stavu 4:4. Bonadio při svém podání ukončil gem dvojchybou a Kolář zápas bezpečně dopodával z druhého mečbolu.
Semifinálovým soupeřem Zdeňka Koláře bude zkušený Srb Miljan Zekić (ATP 385.), který rovněž na turnaji ještě neztratil ani set.